Kolekcja Alien. Fot. Meble Wojcik

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Kolekcja Alien. Fot. Meble Wojcik
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 sty 2017 10:46

Meble dla dzieci i młodzieży - zobacz modne kolekcje

Meble dla dzieci muszą spełniać szereg wymagań. Powinny być praktyczne, solidne, bezpieczne oraz trafiać w wymagające gusta najmłodszych pociech i nastolatków.

Na rynku znajdziemy kolekcje, które wyróżniają się ze względu na wytrzymałość mebli, funkcjonalne rozwiązania, a także design. Są  wśród nich kolekcje młodzieżowe Alien, Amazon, Angel, Cayman i Hobby marki Meble Wójcik. Warto zwrócić uwagę na przykład łóżka w kolekcjach dziecięcych stanowiące doskonałą alternatywę dla piętrowego łóżka. To dzięki praktycznej, w pełni wysuwanej szufladzie na kółkach, która w razie potrzeby z łatwością zmienia się w dodatkowe miejsce do spania.

Systemy charakteryzują się również tym, że zapewniają szerokie możliwości aranżacji młodzieżowej przestrzeni. Dzięki takim rozwiązaniom jak narożne szafy, które z powodzeniem pełnią funkcję małej garderoby czy praktyczne nadstawki nad biurko, każdy centymetr nawet najmniejszego pomieszczenia będzie maksymalnie wykorzystany.

Do tego liczą się także niebanalny design i możliwości dopasowania mebli do własnych potrzeb np. dzięki dowolności w wyborze aplikacji, co pozwala na szybkie zmiany niewielkim kosztem. Takie rozwiązanie zostało zastosowane np. w kolekcji Hobby, gdzie występują wymienne fronty w pięciu wariantach kolorystycznych: turkusie, wanilii, brązie, fiolecie lub dębie dzikim. Z kolei charakterystyczną cechą kolekcji Alien są trzy kolorowe listwy pomiędzy frontami oraz zestaw kolorowych naklejek, dzięki którym każdy nastolatek będzie miał nieskończenie wiele możliwości dekorowania swojego pokoju.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH