Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Angel. Fot. Meble Wojcik

Kolekcja Angel. Fot. Meble Wojcik
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 08 sty 2017 10:46

Meble dla dzieci i młodzieży - zobacz modne kolekcje

Meble dla dzieci muszą spełniać szereg wymagań. Powinny być praktyczne, solidne, bezpieczne oraz trafiać w wymagające gusta najmłodszych pociech i nastolatków.

Na rynku znajdziemy kolekcje, które wyróżniają się ze względu na wytrzymałość mebli, funkcjonalne rozwiązania, a także design. Są  wśród nich kolekcje młodzieżowe Alien, Amazon, Angel, Cayman i Hobby marki Meble Wójcik. Warto zwrócić uwagę na przykład łóżka w kolekcjach dziecięcych stanowiące doskonałą alternatywę dla piętrowego łóżka. To dzięki praktycznej, w pełni wysuwanej szufladzie na kółkach, która w razie potrzeby z łatwością zmienia się w dodatkowe miejsce do spania.

Systemy charakteryzują się również tym, że zapewniają szerokie możliwości aranżacji młodzieżowej przestrzeni. Dzięki takim rozwiązaniom jak narożne szafy, które z powodzeniem pełnią funkcję małej garderoby czy praktyczne nadstawki nad biurko, każdy centymetr nawet najmniejszego pomieszczenia będzie maksymalnie wykorzystany.

Do tego liczą się także niebanalny design i możliwości dopasowania mebli do własnych potrzeb np. dzięki dowolności w wyborze aplikacji, co pozwala na szybkie zmiany niewielkim kosztem. Takie rozwiązanie zostało zastosowane np. w kolekcji Hobby, gdzie występują wymienne fronty w pięciu wariantach kolorystycznych: turkusie, wanilii, brązie, fiolecie lub dębie dzikim. Z kolei charakterystyczną cechą kolekcji Alien są trzy kolorowe listwy pomiędzy frontami oraz zestaw kolorowych naklejek, dzięki którym każdy nastolatek będzie miał nieskończenie wiele możliwości dekorowania swojego pokoju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA