Hookpook to nowa polska marka mebli dla dzieci. Fot. materiały prasowe

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Hookpook to nowa polska marka mebli dla dzieci. Fot. materiały prasowe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
30 sty 2017 15:20

Meble, które pokochają Wasze dzieci

Hookpook to nowa polska marka mebli dla dzieci, która uczy je kreatywności i pozwala na nieskrępowaną zabawę. Zobaczcie te projekty koniecznie, wasze dzieci będą nimi zachwycone!

Hookpook to designerskie meble dla dzieci. Za ich projektem stoją designerzy ze studia Colorofon. Meble tej młodej polskiej marki mają w założeniu oddawać dzieciom przestrzeń do kreatywnej aktywności, do rozwijania indywidualnych cech, do zabawy i wypoczynku. 

Chcemy dać dzieciom szansę na porzucenie plastikowych i elektronicznych produktów na rzecz dobrze zaprojektowanych, bezpiecznych przedmiotów, których nie ogranicza strona użytkowa - mówią przedstawiciele marki. 

W serii Town znajdziemy łóżko, które jednocześnie może być znakomitym placem zabaw. Łatwo można je przesunąć i obrócić. Na krawędziach ścianek można przykręcać śruby, a z ich pomocą także koce, tkaniny czy sznurki. W serii Town są również mobilne komody - uchwyty w formie okrągłych otworów są bezpieczne dla dzieci, a szuflady z pełnym wysuwem bez samodomykaczy, nie zagrażają małym paluszkom. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH