• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 sie 2012 12:59

Meble z myślą o najmłodszych

Na całe szczęście mijają już czasy, kiedy pokoje dziecięce traktowane były po macoszemu. Projektowanie mebli i dodatków, a nawet materiałów na podłogi i ściany specjalnie pod kątem potrzeb maluchów jest dziś coraz modniejsze!

Zobaczcie najlepsze oblicza dziecięcego designu!

Deska YOUNG marki Barlinek, to pierwsza na rynku linia podłóg drewnianych stworzona z myślą o dzieciach. Jest trwała, wykonana z naturalnego drewna, nie alergizuje, a dzięki wykorzystaniu nanotechnologii zapewnia trwałą ochronę przed bakteriami i grzybami. Na zdjęciu wzór Las Elfów, Barlinek.

' title=
fot. Barlinek

Kolekcja mebli dziecięcych Secret Garden – ciepły błękit, pastelowa jasna zieleń i delikatny beż sprawiają, że meble trafią do gustu i córkom, i mamom. Cena: ok. 1.090 zł – komoda, ok. 1.400 zł – szafa, Baggi/meble.com.pl.

' title=
fot. Baggi/meble.com.pl

Ekologiczna kołyska dla lalek, wykonana z wytrzymałej tektury, pomieści lalkę o długości do 45 cm. Do samodzielnego montażu. Projekt Farida Dubiel. Cena: ok. 67 zł, Trzy Myszy.

' title=
fot. Trzy Myszy

Wykonany ręcznie domek na zabawki z kolekcji Mukaków. Wym. 39x22x62 cm, materiał: naturalny wełniany filc i bawełna. Proj. Agnieszka Zielińska-Chmura, cena: ok. 235 zł, Muka Studio.

' title=
fot. Muka Studio

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH