Piętrowe łóżko, meble pełne kolorów i...huśtawka w pokoju. Dziecko z pewnością pokocha taką aranżację. Fot. Cuckooland

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Piętrowe łóżko, meble pełne kolorów i...huśtawka w pokoju. Dziecko z pewnością pokocha taką aranżację. Fot. Cuckooland
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
25 paź 2017 09:40

Niesamowite meble do pokoju dziecięcego

Dziecięcy pokój to przestrzeń niezwykła - musi się w niej znaleźć miejsce do wypoczynku, nauki, ale i zabawy. Warto, aby meble pomagały dzieciom w rozwijaniu ich kreatywności.

Pokój dziecka to świat kolorów i bajek, ale również bezpieczna baza, do której nasz maluch może udać się zawsze wtedy, kiedy będzie potrzebował. Pokoje maluchów różnią się od pomieszczeń, które w domu zajmują dorośli. To przestrzeń wielozadaniowa. W granicach czterech ścian musi znaleźć się kilka stref: wypoczynku, nauki, zabawy, ale również wiele miejsca do przechowywania. Urządzenie takiego pokoju często bywa niemałym wyzwaniem.

Meble, jak duże zabawki to doskonałe rozwiązanie do pokoju przedszkolaków. Dzieci w tym wieku mają najbardziej pobudzoną wyobraźnię, którą dorośli powinni dodatkowo stymulować. Łóżko w kształcie rycerskiego zamku czy namiotu kempingowego to mebel, który szybko przegoni nudę, bowiem można się w nim bawić na najróżniejsze sposoby. W pokoju starszego dziecka sprawdzą się doskonale meble wielozadaniowe, które można samodzielnie modyfikować. 

Czytaj również: Pokój dziecka. Niezwykłe meble przypominające klocki

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH