Fot. Stokke

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Stokke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
20 lut 2018 13:47

Nowe kolory i wzory poduszek dla dziecięcych krzesełek

Nowe kolory i wzory poduszek dla krzesełek Tripp Trapp® i Stokke® Steps™. Teraz każdy może je dopasować do swojego stylu i gustu.

Krzesełka Stokke zostały zaprojektowane tak, aby Twoje dziecko siedząc przy stole, znalazło się w samym centrum rodziny, pozwalając na niczym nieskrępowane interakcje, rozmowy oraz zabawę. Zarówno krzesło modułowe Stokke® Steps™, jak i kultowe krzesło Tripp Trapp® rosną wraz z dzieckiem, oferując wygodne siedzenie oraz właściwą ergonomię w każdym wieku. Teraz projektanci wyposażyli krzesełka, aby mogły się one dopasować do każdego gustu.

Poduszka dla dorosłych

Nowa poduszka dla dorosłych pozwala użytkownikom Tripp Trapp® takim jak nastolatki i dorośli, dostosować krzesełko do bardziej dojrzałych aranżacji wnętrz oraz nadaje siedzisku krzesełka dodatkowej miękkości. Dostępne w kolorze: Slate Twill.

Nowości dla krzesełek Tripp Trapp®

Ponieważ kultowe krzesło Tripp Trapp® rośnie wraz z dzieckiem, ważnym jest, aby było ono dopasowane do każdego etapu jego rozwoju. Dzięki temu dziecko zyska krzesło, którego będzie używało przez wiele lat. Nowa linia poduszek dodaje siedzisku krzesełka dodatkową miękkość, a dziecku zapewnia wygodę i wsparcie. Jednocześnie dzięki szerokiej gamie wzorów, dopasowuje się do jego gustu. 

Poduszka dla noworodków

Chcąc zapewnić dodatkowe wsparcie najmniejszym użytkownikom krzesełka Tripp Trapp®, zaprojektowaliśmy specjalną, pikowaną poduszkę dla większego komfortu i stabilizacji w trakcie siedzenia. Poduszki dostępne są w nowych wzorach: Soft Sprinkle i Cloud Sprinkle

Nowości dla krzesełka modułowego

Wiemy, że nowocześni rodzice chcą dostosować produkty do swoich potrzeb i gustów. W tym sezonie Stokke® Steps™ zostało uzupełnione o nowe poduszki i nowy kolor zestawu niemowlęcego, dzięki czemu personalizacja krzesła staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH