Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Pinio

Fot. Pinio
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 24 paź 2016 09:06 (aktualizacja: 26 paź 2016 14:09)

Nowoczesne meble dziecięco-młodzieżowe. Zobacz nowy zestaw

Aby jeden zestaw mebli pasował zarówno do pokoju niemowlaka, jak i nastolatka, musi zostać zaprojektowany w przemyślany sposób. Prostota jest tu kluczowa.

Klasyka niejedno ma imię, o czym przekonuje nas kolejna kolekcja cenionej w Polsce i za granicą marki Pinio. Proste formy stanowić mogą doskonałą bazę dla aranżacji w każdym stylu i pasują do każdego wnętrza. A co najważniejsze, nigdy się nie nudzą.

Calmo, najnowszy dziecięco – młodzieżowy zestaw Pinio, to klasyczna kolekcja mebli bez ograniczeń wiekowych - dzięki swojemu uniwersalizmowi i dość ascetycznej formie, meble te mogą stać w każdym miejscu w domu – również w sypialni rodziców, a nawet salonie. Kolekcja wykonana jest w całości z malowanej płyty MDF i wyposażona w systemy cichego zamykania w szufladach i drzwiach. Dostępna jest w dwóch kolorach: białym i szarym.

Producent mebli Pinio zadbał o szeroki wybór brył, aby zaspokoić potrzeby każdego rodzica, w związku z czym szafy, komody i łóżeczka dostępne są w różnych rozmiarach. Można zakupić pełen komplet mebli dla niemowlaka, jak i dla nastolatka – w kolekcji znalazło się duże biurko i łóżko 200 x 90.

Od pewnego czasu bardzo dobrze rozwijamy się na rynku niemieckim, dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję, którą wyróżniać będą cechy, za które cenimy tamtejszy styl – solidność i prostota. Nasi niemieccy klienci szczególnie lubią meble dużych rozmiarów, dlatego w Calmo, oprócz tych o standardowych wymiarach, znajdziemy szafę trzydrzwiową oraz powiększoną komodę i łóżeczko 140x70 – mówi Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA