Kolekcja Possi, fot. fot. Black Red White

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja Possi, fot. fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 sie 2016 09:38

Okiem nastolatka – wnętrze z kolorem

Jak przemycić kolor do pokoju dziecka? Gusta nastolatków zmieniają się mniej więcej tak szybko, jak pory roku, więc warto postawić na rozwiązania, które sprawią, że za kilka lat nie trzeba będzie przeprowadzać generalnego remontu. Jak to zrobić?

To prawda stara jak świat, że wraz z dorastaniem dzieci zmieniają się ich gusta i upodobania. Jeśli mała dziewczynka kocha różowy kolor, wcale nie oznacza to, że za chwilę jej numerem jeden nie zostanie barwa niebieska. A co w sytuacji, gdy wszystkie ściany w pokoju mają już odcień cukierkowego różu? Wtedy niezbędne będzie przeprowadzenie generalnego remontu. Zatem, jak urządzić modny i wygodny pokój dziecka w jego ulubionych kolorach? Warto postawić na mniej radykalne rozwiązania i zastanowić się nad zakupem oryginalnych mebli z barwnym akcentem lub dodatków, które otulą wnętrze ciepłą kolorową poświatą, a ściany pomalować neutralną barwą. 

Kolorowe Possi

Oryginalne wnętrze z kroplą koloru można z łatwością stworzyć za pomocą mebli z kolekcji Possi. To system, który daje nam jeszcze więcej możliwości i jeszcze więcej pomysłów na wnętrze nastolatka. Każdy element kolekcji można samodzielnie zaprojektować, dobierając kolory spośród całej palety różnorodnych barw. Do dyspozycji mamy delikatne pastele, wyraziste czerwienie czy zieleń, a także biel i naturalne odcienie drewna. Possi to jednak nie tylko dowolność projektowania mebli, ale także pełna swoboda w dobieraniu modułów i łączeniu ich ze sobą. Własną wersję idealnych mebli możemy stworzyć za pomocą kilku kliknięć myszką, nie wychodząc z domu. Wystarczy skorzystać z kreatora mebli on-line i wspólnie z dzieckiem zaprojektować doskonałe meble do jego pokoju.

Nowoczesny Graphic

Jeśli Twoje dziecko, tak jak Ty, najlepiej odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach, warto postawić na kolekcję mebli Graphic od Black Red White. To meble, które za pomocą żółtych elementów nawet w pochmurne dni wniosą do pomieszczenia odrobinę słońca. Grafitowa szarość i biel idealnie komponują się ze słoneczną barwą, która dodaje wnętrzu wyrazu. Modułowy charakter mebli zapewni swobodną aranżację i rozbudowę wnętrza w miarę rosnących potrzeb i oczekiwań nastolatka. Biurko można swobodnie zestawić z komodą, a z wiszących szafek stworzyć ciekawą ścienną aranżację.

W kolorach ziemi – Malcolm

Malcom to idealny dowód na to, że w pokoju dziecka sprawdzą się również neutralne barwy. Meble wyróżniają się mocnym akcentem w postaci zadrukowanych frontów i charakterystycznych metalowych uchwytów. Kolor drewna i uniwersalnej szarości tej kolekcji jest doskonałą bazą dla dodatków i dekoracji w soczystych barwach. Komponując meble z miękkim dywanem czy poduszkami w ulubionym kolorze, oddamy upodobania lokatora, nie przytłoczymy wnętrza i otworzymy sobie drogę do ewentualnych zmian. Dodatki są najlepszym sposobem na metamorfozę wnętrza – zmieniając ich kolor i styl, możemy łatwo odmienić charakter pomieszczenia bez konieczności przeprowadzania większego remontu.

Źródło: Black Red White

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH