• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
31 gru 2013 08:50

Piętrowe łóżko najlepsze do wspólnego pokoju rodzeństwa

Urządzając pokój dla rodzeństwa prawie zawsze spotykamy się z problemem, w jaki sposób ustawić 2 łóżka, aby było jak najbardziej funkcjonalnie. Rozwiązanie jest bardzo proste – piętrowe łóżko.

Największą zaletą łóżka piętrowego jest to, że zajmuje niewiele miejsca, co w przypadku wspólnego pokoju jest niezwykle ważne. Rodzicom ułatwia rozmieszczenie poszczególnych mebli we wnętrzu, natomiast dzieciom zapewnia intymność. Może też stanowić przedmiot zabawy maluchów udając statek kosmiczny czy okręt.

Zdecydowany wzrost sprzedaży łóżek piętrowych, jaki ma miejsce w ostatnim czasie, to zasługa pokolenia dzisiejszych 30-latków. Z nostalgią wracają do wspomnień z dzieciństwa związanych z  „mieszkaniem pod/nad bratem”. Decydując się na zakup łóżka piętrowego należ zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania, stabilność konstrukcji mebla oraz bezpieczeństwo dzieci.

Łóżka piętrowe ze sklepu My Room dostępne są w kolorach - białym, granatowym i kawowym, a całość utrzymana jest w  klasycznej stylistyce.

Fot. My Room.
Fot. My Room.

Cechą szczególną łóżek jest drabinka, która ustawiona jest do podłogi pod kątem 60°, a nie jak zazwyczaj 90°. Ułatwia to dzieciom wchodzenie i schodzenia z łóżka i praktycznie eliminuje ryzyko upadku.

Fot. My Room.
Fot. My Room.

Poza tradycyjnym łóżkiem piętrowym z dwoma miejscami do spania o wymiarach 90 x 200 cm, w ofercie jest mebel przeznaczony do wspólnego pokoju nastolatka i przedszkolaka. Dolne łóżko ma wymiary 120 x 200 cm, zapewniające większy komfort starszemu dziecku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH