Łóżko na antresoli, z umieszczonym pod nim biurkiem pozwala zaoszczędzić przestrzeń wielkości materaca. Fot. Zehnder Charleston.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Łóżko na antresoli, z umieszczonym pod nim biurkiem pozwala zaoszczędzić przestrzeń wielkości materaca. Fot. Zehnder Charleston.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
18 lis 2014 12:35

Piętrowe łóżko - praktyczny mebel dla rodzeństwa

Jaki jest najbardziej praktyczny mebel do pokoju rodzeństwa? Oczywiście łóżko piętrowe! Dzięki niemu zorganizujemy dwa miejsca do spania przy wykorzystaniu względnie niedużej przestrzeni.

Planując umeblowanie pokoju dla rodzeństwa prawie zawsze spotykamy się z dylematem, w jaki sposób ustawić dwa łóżka, aby było jak najbardziej ergonomicznie. Rozwiązanie jest bardzo proste – piętrowe łóżko. Największą zaletą tego mebla jest fakt, że zajmuje niewiele miejsca, co w przypadku wspólnego pokoju jest niezwykle ważne. Rodzicom ułatwia rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia, natomiast dzieciom zapewnia intymność. Może też stanowić przedmiot zabawy maluchów udając statek kosmiczny czy okręt.

Wybierając konkretny model łóżka piętrowego zwróćmy szczególną uwagę na jakość materiałów z którego zostało wykonane oraz stabilność jego konstrukcji. Właśnie te parametry w największym stopniu wpływają na komfortowy sen, a przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • darstol, 2016-04-09 23:57:18

    łózka na antresoli
    facebook / łóżka na antresoli

POLECAMY W SERWISACH