Łóżko piętrowe w kolorze świeżej trawy - idealne do  pokoju sióstr. Fot. Giessagi.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Łóżko piętrowe w kolorze świeżej trawy - idealne do pokoju sióstr. Fot. Giessagi.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
06 kwi 2014 05:10

Piętrowe łóżko - zobacz najlepsze pomysły

Piętrowe łóżko to najlepsze rozwiązanie do pokoju rodzeństwa, w który trzeba zorganizować dwa miejsca do spania. Model z biurkiem pod legowiskiem sprawdzi się też w jednoosobowym pokoju niewielkich rozmiarów.

Urządzając pokój dla rodzeństwa prawie zawsze spotykamy się z problemem, w jaki sposób ustawić dwa łóżka, aby było jak najbardziej funkcjonalnie. Rozwiązanie jest bardzo proste – piętrowe łóżko. Największą zaletą tego mebla jest fakt, że zajmuje niewiele miejsca, co w przypadku wspólnego pokoju jest niezwykle ważne. Rodzicom ułatwia rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia, natomiast dzieciom zapewnia intymność. Może też stanowić przedmiot zabawy maluchów udając statek kosmiczny czy okręt.

Piętrowe łóżka znakomicie sprawdzają się też w pokojach jednoosobowych. W miejscu, gdzie tradycyjnie znajdowałoby się dolne posłanie, umieszczone jest najczęściej biurko lub różnego rodzaju szafy czy komody. Tego typu rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń, a dziecku dostarczy frajdy związanej ze spaniem na piętrze.

Decydując się na zakup łóżka piętrowego należ zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania i stabilność konstrukcji mebla. Właśnie te parametry w największym stopniu wpływają na bezpieczeństwo dzieci.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ooo123, 2017-11-26 08:12:14

    a to można kupić?

POLECAMY W SERWISACH