Kolekcja Evolve zaskakuje funkcjonalnością. Nadstawka nad łóżkiem to doskonałe miejsce do pracy przy komputerze. Fot. Meble VOX.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kolekcja Evolve zaskakuje funkcjonalnością. Nadstawka nad łóżkiem to doskonałe miejsce do pracy przy komputerze. Fot. Meble VOX.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
14 marz 2016 10:45

Pokój dla dziecka. Najmodniejsze kolekcje mebli

Urządzenie pokoju dziecka to spore wyzwanie. W jednym miejscu trzeba stworzyć wygodną przestrzeń do spania, nauki i zabawy. Pokazujemy, jak to zrobić.

Pokoje dziecięce rządzą się swoimi prawami. To zupełnie inne miejsce niż salon czy sypialnia rodziców. W pokoju dziecka powinno się znaleźć miejsce zarówno na wypoczynek, jak i pracę, ale również odpowiednio duża przestrzeń do zabawy. Jak to wszystko zmieścić w dziecięcym pokoju? Wybierając odpowiednie meble!

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór mebli pochodzących z jednej kolekcji. Producenci dają nam do wyboru wiele brył, z których możemy skomponować komplet najbardziej odpowiadający naszym potrzebom. W zestawie, który zapewni dziecku odpowiedni wypoczynek i miejsce do przechowywania, powinno znaleźć się łóżko, biurko, szafa i półki na zabawki. Jeśli dziecko ma w pokoju wiele przedmiotów, warto wyposażyć pomieszczenie w kolorowe pojemniki na drobiazgi czy zamykaną skrzynię, która pozwoli szybko uprzątnąć bałagan.

Popularne kolekcje mebli dla dzieci to te z rysunkiem drewna. Drewno sprawia, że wnętrza stają się przytulne i ciepłe. Połączone z kolorowymi elementami, nadadzą przestrzeni dziecka wesołego klimatu. Jeśli interesują nas jasne meble, producenci oferują również kolekcje w modnym stylu skandynawskim. Rozjaśnią one pokój i nadadzą mu stylu. Warto jednak połączyć tego rodzaju meble z przytulnymi dodatkami tj. żyrandol w miękkiej obudowie czy z różnobarwną pościelą. Wówczas pokój będzie jasny lecz pozbawiony chłodnego wyrazu. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • magdalenakdas, 2016-03-22 19:27:09

    super, bardzo lubię takie aranzacje, wygląda to ciekawie i niezbyt sztampowo. Swoją drogą to sa penele czy deski? panele są mało opłacalne ja teraz u dziecka położyłam zwykłą jasna, naturalną deskę, która będzie długie lata i będzie pasowac do wszystkiego.

POLECAMY W SERWISACH