Pokój z piętrowym łóżkiem to idealna opcja dla rodzeństwa. Mebel o soczystych, wesołych kolorach nada wnętrzu dziecięcej beztroski. Fot. Giessegi.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Pokój z piętrowym łóżkiem to idealna opcja dla rodzeństwa. Mebel o soczystych, wesołych kolorach nada wnętrzu dziecięcej beztroski. Fot. Giessegi.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
27 paź 2016 10:25

Pokój dziecka. 15 najciekawszych łóżek piętrowych

Dzieci uwielbiają łóżka piętrowe, bowiem to nie tylko wygodne miejsce do spania, ale wspaniałe pole do zabawy.

Łóżka piętrowe to meble o wielu właściwościach. Mogą służyć, jako miejsce do spania dla rodzeństwa, jako mebel na antresoli skrywać pod spodem biurko, mieć zamontowaną szafę, szuflady w schodkach lub świecący w ciemności baldachim. Z pewnością są to meble, o których marzą dzieci. I choć rodzice często wzbraniają się przed kupnem łóżka piętrowego, z obawy, że dziecko w nocy z niego spadnie, to jednak warto się nad tym zakupem zastanowić. Zalet mają bowiem znacznie więcej niż wad.

Piętrowe łóżko to doskonały pomysł do małego pokoju w bloku, gdzie dwa osobne meble do spania mogłyby zagracić całą przestrzeń lub wstawienie ich byłoby zupełnie niemożliwe. Ponadto, łóżko takie może być fantastycznym miejscem do zabawy, jednocześnie stanowiąc pożywkę dla dziecięcej wyobraźni.

Producenci oferują również pokrowce na stelaże, które po zamontowaniu będą przypominały zamek królewny, wojskową bazę lub statek kosmiczny.

Piętrowe łóżko może stać się przy tym ciekawą ozdobą pokoju. Jeśli wybierzemy model, który wygląda jak domek na drzewie lub zamek z pewnością sprawimy, że pokój dziecka będzie prezentował się unikatowo. 

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Przemo, 2018-01-04 19:32:58

  Nie wiem jaki jest sens pokazywania mebli, których w Polsce się nie kupi np. firmy Muebles Lara z Hiszpanii ??
 • Ola, 2017-09-13 09:45:47

  Podobnie i ja, szukam producenta do łóżka w zabudowie ze zdjęcia nr 1 (to w tym kawowym kolorze)z szafą, półkami i piętrowym łóżkiem. Help!
 • Aga, 2017-03-29 14:44:50

  Gdzie i za ile kupię takie meble jak pierwsze na zdjęciu piętrowe w zabudowie

POLECAMY W SERWISACH