Szafa narożna to pomysł na zagospodarowanie mało praktycznego miejsca styku ścian. Fot. Muebles Lara.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Szafa narożna to pomysł na zagospodarowanie mało praktycznego miejsca styku ścian. Fot. Muebles Lara.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
11 cze 2014 13:31

Pokój dziecka. Meble, dzięki którym urządzisz małe pomieszczenie

Urządzenie pokoju dziecka to nie lada wyzwanie, ale aranżacja niewielkiego wnętrza to już prawdziwy wyczyn. Prezentujemy zatem zestawy mebli przeznaczone do małych pomieszczeń. Dzięki nim nawet najmniejszy pokój będzie ładny i funkcjonalny.

Pomysłowe zestawy mebli dla dzieci umożliwiają „zaoszczędzenie” przestrzeni w niewielkim pomieszczeniu. Dzięki piętrowemu łóżku umieszczonemu na szafie zyskujemy powierzchnię, jaką zabierałby tradycyjny mebel ustawiony na podłodze. Łóżko zainstalowane na specjalnym stelażu daje natomiast przestrzeń, gdzie możemy wstawić biurko lub urządzić miejsce do zabawy.

Nierzadko w małych pokojach problemem bywa ulokowanie szafy. W tej kwestii również znajdziemy alternatywy dla dużego mebla o kształcie prostokąta, m.in. szafy narożne, szuflady umieszczone w stopniach łóżka piętrowego czy różnej wielkości szafki zainstalowane na ścianie. Pomysłowe sposoby na przechowywanie garderoby czy książek nie zabierają zbyt dużo miejsca, a zarazem są wystarczająco pojemne by zmieścić w nich rzeczy właściciela małego pokoju.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ola, 2016-10-24 11:35:15

    Gdzie można zamówić takie zestaw mebli?? Jaka jest cena kompletu??
  • olga0506, 2016-08-16 12:29:33

    Z jakiej firmy są meble na pierwszym zdjęciu szafa narożna z bocznym schowkiem

POLECAMY W SERWISACH