Kolekcja mebli Iga marki Pinio. Fot. materiały prasowe.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Kolekcja mebli Iga marki Pinio. Fot. materiały prasowe.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 kwi 2016 21:48

Pokój dziecka w modnym stylu skandynawskim

I’ga to nowa kolekcja polskiej marki Pinio, kojarzonej z białymi, solidnymi meblami dziecięcymi w stylu skandynawskim, rosnącymi razem z dziećmi, które dla swoich pociech często wybierają znani rodzice - ostatnio zachwyciła się nimi Anna Dereszowska.

W kolekcji Iga proste, białe bryły korpusów zestawiono z charakterystycznymi, zaokrąglonymi nogami otrzymując zaskakujący efekt wizualny. Meble dodatkowo wyposażono w specjalnie zaprojektowane, szare, tapicerowane panele w białe kropki, które nie tylko urozmaicają wygląd mebli, ale mogą być także tłem dla różnego rodzaju własnoręcznych aplikacji – kieszeni, liter, czy innych ozdób.

Panele są wykonane z zaimpregnowanej, bezpiecznej i łatwoczyszczącej tkaniny. Są w pełni demontowalne i po ich zdjęciu nie pozostawiają na meblach żadnych śladów swojej obecności. Uniwersalna stylistyka kolekcji Iga pasuje do pokojów zarówno młodszych jak i starszych dzieci, będzie zatem idealna również do pokoju rodzeństwa w różnym wieku.

Meble, które rosną z dzieckiem

Możliwość dostosowania brył do potrzeb dziecka gwarantuje długi okres użytkowania mebli. Tapicerowane panele prezentują się najlepiej w pokojach noworodków i maluchów, nadają im przytulny klimat retro, natomiast u starszego dziecka możemy je zdjąć i pozostawić czyste, białe meble. Wtedy tylko łóżeczko ze szczebelkami wystarczy wymienić na tapczan i w ten sposób zestaw dorośnie razem z dzieckiem, a pokój, po tak prostej do wykonania zmianie, będzie wyglądał jak zupełnie nowy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH