Łóżko z baldachimem to marzenie chyba każdej małej dziewczynki. Tkanina zawieszona nad łóżkiem daje wrażenie wyjątkowości i poczucie intymności. Meble z kolekcji Variette marki Paidi. Fot. Paidi.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Łóżko z baldachimem to marzenie chyba każdej małej dziewczynki. Tkanina zawieszona nad łóżkiem daje wrażenie wyjątkowości i poczucie intymności. Meble z kolekcji Variette marki Paidi. Fot. Paidi.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
12 maj 2015 14:11

Pokój małej dziewczynki: śliczne zdjęcia

Małe dziewczynki lubią kwiatki, różowy kolor i łóżko z baldachimem. Zobaczcie, jak z wykorzystaniem tych i innych detali urządzić śliczny pokój dla kilkuletniej córki.

Dziecięcy pokój stanowi mały świat, w którym wychowuje się, bawi i odpoczywa nasza pociecha. Powinien być zatem bezpieczny, funkcjonalny i ładny. Ważne jest by wystrój tego pomieszczenia był przytulny, a atmosfera w nim panująca wpływała odpowiednio na nastrój oraz sprzyjała rozwojowi dziecka. Aranżacja powinna być stonowana, a jednocześnie na tyle barwna, aby wprowadzić do wnętrza odrobinę dziecięcej beztroski.

Wybierając zatem uniwersalne meble, np. w kolorze drewna, powinniśmy zadbać by ściany były kolorowe i efektowne. Sprawdzi się efekt łączenia różnych odcieni farb lub wzorzysta tapeta. Chcąc zachować natomiast neutralną kolorystykę ścian warto wyposażyć pomieszczenie w meble o wyrazistych kolorach.

Jednak ważne jest nie tylko wybarwienie frontów, ale i forma mebli. Entuzjazm nie jednej malej królewny na pewno wzbudzą meble modułowe przypominające formą zamek. Zarówno pięcio- jak i dziesięciolatce przypadnie do gustu łóżko z baldachimem, a fankę Barbie ucieszy mebel przypominający formą samochód kultowej lalki. 

Mała kobietka ma swój styl dlatego też wszelkie dekoracje powinny być zgodne z jej poczuciem estetyki. Warto więc do urządzania pokoju zaprosić małą gospodynię, dzięki czemu zyskamy pewność, że aranżacja będzie idealna.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2016-10-19 22:31:51

    sa piekne ale gdzie je mozna kupic?
  • Renata, 2015-07-31 23:57:34

    Moja córcia dała by się pokroić za takie mebelki :) Są przesłodkie

POLECAMY W SERWISACH