Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meblik

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 22 wrz 2011 10:00 (aktualizacja: 27 gru 2013 10:22)

Pokój nastolatka i porządek

Jak nauczyć dziecko w wieku szkolnym porządku? Zapewnić odpowiednie miejsce do przechowywania. Zobaczcie nasze pomysły na strefę przechowywania w pokoju ucznia.

Piękna w swojej prostocie kolekcja, która rośnie wraz z dzieckiem. Nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Oryginalny kształt, funkcjonalność i wielość dodatkowych brył pozwalają cieszyć się nią od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może i jeszcze dłużej. Cena: ok. 1.199 zł (regał), Pinio.

Pinio
fot. Pinio

Styl kolekcji Speedway pozwala na ekspresję pasji i zainteresowań młodego człowieka. Pojemna szafa zapewnia dużą pojemność do przechowywania ubrań, książek, a trofea i pamiątki sportowe znajdą swoje specjalne miejsce. Grawer 3D z wzorem ścigających się motorów to element niezwykle wymownie ilustrujący zainteresowania młodego człowieka. Cena: ok. 2.490 zł (szafa 3D), Meblik.

Meblik
fot. Meblik

Melanżżż to kolekcja dla odważniejszych i poszukujących niepowtarzalnych form. Melanżżż to feria kolorów i możliwości. Oryginalna kolorystyka połączona z tapicerowanymi frontami sprawia, że pokój staje się przytulny i stylowy. Szuflady w szafach i regałach zestawu Melanżżż zostały obite tkaniną. Nastolatek ma możliwość dopasować wygląd pokoju do własnych preferencji, a umożliwiają mu to różne fronty, w kolorach pomarańczowym, zielonym, niebieskim oraz w kratę. Paged Meble.

Paged Meble
fot. Paged Meble

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA