• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2011 10:00

Pokój nastolatka i porządek

Jak nauczyć dziecko w wieku szkolnym porządku? Zapewnić odpowiednie miejsce do przechowywania. Zobaczcie nasze pomysły na strefę przechowywania w pokoju ucznia.

Piękna w swojej prostocie kolekcja, która rośnie wraz z dzieckiem. Nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Oryginalny kształt, funkcjonalność i wielość dodatkowych brył pozwalają cieszyć się nią od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może i jeszcze dłużej. Cena: ok. 1.199 zł (regał), Pinio.

Pinio
fot. Pinio

Styl kolekcji Speedway pozwala na ekspresję pasji i zainteresowań młodego człowieka. Pojemna szafa zapewnia dużą pojemność do przechowywania ubrań, książek, a trofea i pamiątki sportowe znajdą swoje specjalne miejsce. Grawer 3D z wzorem ścigających się motorów to element niezwykle wymownie ilustrujący zainteresowania młodego człowieka. Cena: ok. 2.490 zł (szafa 3D), Meblik.

Meblik
fot. Meblik

Melanżżż to kolekcja dla odważniejszych i poszukujących niepowtarzalnych form. Melanżżż to feria kolorów i możliwości. Oryginalna kolorystyka połączona z tapicerowanymi frontami sprawia, że pokój staje się przytulny i stylowy. Szuflady w szafach i regałach zestawu Melanżżż zostały obite tkaniną. Nastolatek ma możliwość dopasować wygląd pokoju do własnych preferencji, a umożliwiają mu to różne fronty, w kolorach pomarańczowym, zielonym, niebieskim oraz w kratę. Paged Meble.

Paged Meble
fot. Paged Meble

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kaśka, 2011-09-27 16:06:17

    Niemożliwe do zrobienia, ale może z jakimiś akcesoriami ułatwiającymi organizację rzeczy dziecka by sie udało utrzymać porządek. Wiem, że porównywarka cen decorneo ma w swoje ofercie kilka ciekawych propozycji

POLECAMY W SERWISACH