Kolekcja Snow jest utrzymana w białym kolorze. To meble o nowoczesnych kształtach dedykowane zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Fot. Meble Forte.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Kolekcja Snow jest utrzymana w białym kolorze. To meble o nowoczesnych kształtach dedykowane zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Fot. Meble Forte.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 paź 2016 14:12

Pokój ucznia. 15 modnych kolekcji mebli

Aranżacja pokoju nastolatka nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście nowoczesne kolekcje mebli ułatwiają to zadanie.

Pokój nastolatka powinien on być urządzony funkcjonalnie, aby zapewniał miejsce do spokojnej nauki, ale też by było w nim miejsce na przechowywanie ubrań, przedmiotów kolekcjonowanych przez dziecko czy szkolnych książek. Nie wolno zapominać o przestrzeni do siedzenia, w razie wizyty kolegów i koleżanek oraz wygodnego miejsca do spania. 

Wszystko to można na szczęście osiągnąć przy pomocy nowoczesnych mebli młodzieżowych. Dziś już nie trzeba się obawiać, że pokój jest mały czy nieustawny - meble dla nastolatków są przystosowane nie tylko do kłopotliwych przestrzeni, ale mają także modną stylistykę, zgodną z obowiązującymi trendami.

Nastolatkom z pewnością spodobają się łóżka na antresoli. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w nawet najmniejszym pokoju zmieścić miejsce do spania, biurko, pojemne regały i wielką szafę. W pokoju nastolatka, czyli także ucznia, ważne jest również miejsce do nauki. To właśnie przy biurku dzieciaki spędzają najwięcej czasu, kiedy odrabiają lekcje lub się uczą. Istotne jest, aby miało ono odpowiednio szeroki blat, by zmieściły się nim nie tylko pojemniki z ołówkami oraz laptop i otwarte książki.

Ciekawym rozwiązaniem dla niedużych biurek są specjalne nadstawki, mające wiele otwartych półeczek, w których można poukładać najróżniejsze bibeloty, ale też schować zeszyty czy książki. Równie modnym rozwiązaniem będzie biurko z podwójnym blatem, z których jeden się podnosi i opuszcza, tworząc miejsce do schowania książek. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH