Kolekcja Young to wiele funkcjonalnych brył, które sprawdzą się w pokoju nastolatka. Żółte wstawki na frontach dodadzą aranżacji pozytywnej energii. Fot. Szynaka Meble.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Kolekcja Young to wiele funkcjonalnych brył, które sprawdzą się w pokoju nastolatka. Żółte wstawki na frontach dodadzą aranżacji pozytywnej energii. Fot. Szynaka Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
10 wrz 2015 09:59

Pokój ucznia. Najciekawsze kolekcje mebli

Pokój ucznia powinien zapewniać spokojne miejsce do nauki. Zobaczcie 15 świetnych kolekcji mebli dla ucznia w każdym wieku.

Kiedy dziecko staje się uczniem, warto przystosować jego pokój do tej odpowiedzialnej roli. Potrzebne będzie nie tylko biurko, ale też wygodne rozmieszczenie stref w pokoju, aby malec czuł, że pomieszczenie to jest jego prawdziwym azylem.

Wielu producentów mebli dziecięcych oferuje kolekcje, które rosną razem z dzieckiem. Oznacza to, że łóżka można przekształcić z niemowlęcych na małe tapczaniki, zaś dokompletowanie biurka czy innego mebla w tej samej stylistyce nie stanowi najmniejszego problemu. To dobre rozwiązanie szczególnie dla pierwszaków. Uzupełnienie aranżacji pokoju o nowe biurko będzie mniej stresujące, niż zmiana całego wystroju pomieszczenia. 

Nowoczesne meble dziecięce pozwalają również na personalizację, czyli stworzenie aranżacji, która najlepiej oddaje osobowość mieszkańca pokoju. Specjalne nakładki na fronty mebli, możliwość zmian ich koloru czy też kolekcje dedykowanie osobno dziewczynkom i chłopcom, to tylko nieliczne z możliwości, jakie dają nam dziś producenci.

Warto wybierać do pokoju dziecka meble pobudzające jego kreatywność. Na uwagę zasługują szczególnie meble z tablicami do rysowania, powierzchniami magnetycznymi czy też modułowe kolekcje, które można ustawiać w dowolny sposób.

 

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • baska, 2015-12-11 22:03:10

    Bardzo ciekawe mebelki ma firma Happy Babies , ktora mozna znalezc na Allegro !
  • Kasia, 2015-09-11 13:34:59

    Fajne meble, za moich czasów takich ładnych nie było.

POLECAMY W SERWISACH