Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Baz względu na to, jak ustawimy biurko powinniśmy pilnować, aby dziecko siedziało wyprostowane, z rękoma swobodnie opartymi na blacie i ugiętymi pod kątem 90 stopni. Fot. Caramella.

Baz względu na to, jak ustawimy biurko powinniśmy pilnować, aby dziecko siedziało wyprostowane, z rękoma swobodnie opartymi na blacie i ugiętymi pod kątem 90 stopni. Fot. Caramella.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 06 marz 2015 12:26 (aktualizacja: 10 marz 2015 09:15)

Pokój ucznia. Zobacz jak ustawić w nim biurko

Biurko, to nieodzowny element wyposażenia pokoju ucznia. Jak je ustawić, by było praktycznie i wygodnie? Zobaczcie nasze propozycje.

Wygodne biurko powinno posiadać w swoim pokoju dziecko, które jest w wieku przedszkolnym oraz – oczywiście - uczeń. Maluch może przy nim rysować, malować czy robić wycinanki, a więc kształtować swoje zdolności manualne. Starszym dzieciom, które chodzą do szkoły, mebel ten jest niezbędny do codziennej nauki. Nie można przecież ładnie pisać nie mając odpowiedniego oparcia przedramienia.

Zanim kupimy dziecku biurko, należy zastanowić się gdzie je ustawić. Od tego, jak wiele mamy miejsca (i pieniędzy) zależy, na jaki mebel możemy sobie pozwolić. Nie kupimy przecież obszernego biurka narożnego do niewielkiego pokoju. W taki model warto natomiast zainwestować, jeśli mamy względnie dużo miejsca. Jest on niezwykle praktyczny, gdyż z powodzeniem można ułożyć na blacie zeszyt, ćwiczenia i kilka książek.

Tym, którzy zastanawiają się jak ustawić biurko w pokoju pociechy, dedykujemy dzisiejszy artykuł. W galerii zdjęć znajdziecie kilkanaście pomysłów na ustawienie różnych rodzajów biurek w małych i dużych pomieszczeniach.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA