Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nastolatkowie gustują w bardziej prostych formach mebli, w neutralnych kolorach. Meble z kolekcji Rupi marki BRW w kolorze jasnego drewna. Fot. Black Red White.

Nastolatkowie gustują w bardziej prostych formach mebli, w neutralnych kolorach. Meble z kolekcji Rupi marki BRW w kolorze jasnego drewna. Fot. Black Red White.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 03 lip 2015 13:24 (aktualizacja: 06 lip 2015 08:39)

Pokój z łóżkiem piętrowym: pomysły, zdjęcia

Łóżko piętrowe to niezwykle praktyczny mebel, który pozwala zaoszczędzić sporą przestrzeń w pokoju dzieci. Zobaczcie, jak można urządzić przestrzeń wykorzystując to sprytne rozwiązanie.

Aranżując przestrzeń dla rodzeństwa zastanawiamy się, w jaki sposób ustawić dwa łóżka, aby było jak najbardziej ergonomicznie. W takiej sytuacji rozwiązanie jest proste – wyposażmy pokój w łóżko piętrowe. Największą zaletą tego mebla jest fakt, że zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, co w przypadku wspólnego pokoju jest niezwykle ważne. Dzięki niemu zaoszczędzamy cenną powierzchnię, przez co łatwiej będzie rozmieścić poszczególne elementy wyposażenia.

Pociechom łóżko piętrowe zapewnia pewną prywatność oraz pozwala odczuć, że we wspólnej przestrzeni dziecko ma jej fragment wyłącznie dla siebie. Może też stanowić przedmiot zabawy maluchów, udając statek kosmiczny, okręt czy piętrowy domek.

Wybierając konkretny model łóżka piętrowego zwróćmy szczególną uwagę na jakość materiałów, z którego zostało wykonane oraz stabilność jego konstrukcji. Właśnie te parametry w największym stopniu wpływają na komfortowy sen, a przede wszystkim bezpieczeństwo maluchów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA