Beata Sadowska opowiada, w jaki sposób urządziła pokój dla synów. Fot. Pinio

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Beata Sadowska opowiada, w jaki sposób urządziła pokój dla synów. Fot. Pinio
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
09 cze 2017 09:59

Pokoje dla chłopców. Zobacz jak je urządziła dziennikarka - Beata Sadowska

Beata Sadowska opowiedziała nam jak urządzić pokoje atrakcyjne dla chłopców a jednocześnie bezpieczne.

Tytus ma trzy i pół roku a Kosma niespełna rok, można powiedzieć, że obecnie są w innych przedziałach wiekowych. Przesuwane drzwi między pokojami otwierają przestrzeń do wspólnej zabawy a po zamknięciu zapewniają zaspokojenie indywidualnych potrzeb.

Dziennikarka ceni sobie lokalny patriotyzm, wybrała więc meble polskiej marki Pinio, które są solidne, ładne i co najważniejsze bezpieczne. Tytus szczególnie przepada za tapczanikiem i regałem na książki, które pochodzą z kolekcji Mini. Została ona zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dzięki temu biurko będzie towarzyszyło chłopcu podczas wkraczania w wiek szkolny. Białe meble z szarym wykończeniem tworzą delikatną bazę gotową przyjąć każdą dozę indywidualności. W tym pokoju dominuje motyw motoryzacyjny.

Zobacz również: Łóżeczko dziecięce: propozycje dla najmłodszych

Tekstylia dostarczyła firma Lamps & Company, pościel pochodzi z najnowszej kolekcji Chmurki a lampa na biurko Grey Stars. Dywan wytycza przestrzeń do zabawy. Tysio dzieli się nią z Kosmą, którego pojawienie się na świecie przyniosło mu wiele radości. Dostrzega powagę roli starszego brata okazując czułość i troskę. Przepada również za zabawą w pokoju Kosmy, wyobraźnia pozwala mu przemienić komodę z przewijakiem w ścianę wspinaczkową.

Komoda wraz z łóżeczkiem pochodzą z kolekcji Moon, zaokrąglone rogi zapewniają bezpieczeństwo a oryginalna sekwencja otworów między szczebelkami wprowadza nowoczesny i świeży styl. Skrzynia z kolekcji Mini wraz z koszem na zabawki od Lamps & Company są zarówno elementem wystroju jak i wygodną przechowalnią zabawek. Wyposażenie łóżeczka tworzące przytulny i bezpieczny azyl oraz lampka nocna pochodzą z kolekcji Przyjaciele Lasu a przewijak i kołderka Lovely Dots Mint.

Najważniejsze czym kierowała się Beata Sadowska urządzając pokoje to funkcjonalność i bezpieczeństwo – bo meble muszą być nie tylko ładne ale również praktyczne. Liczy się trwałość i gotowość do służenia swoim małym użytkownikom wiele lat. Szuflady powinny być pojemne oraz wyposażone w system cichego zamykania co jest istotne szczególnie u Kosmy. Ważna jest prywatność – bo dzieci również potrzebują przestrzeni, która będzie tylko dla nich.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH