Kontrast idealny: energetyzujący pomarańcz i relaksująca zieleń. Kolekcja Diaro. Fot. Battistella.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Kontrast idealny: energetyzujący pomarańcz i relaksująca zieleń. Kolekcja Diaro. Fot. Battistella.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
24 kwi 2014 09:44

Pomarańczowy pokój dziecka. Aranżacje dla dziewczynki i chłopca

Zastanawiasz się, w jakim kolorze urządzić pokój swojemu dziecku? Zajrzyj do naszej galerii. Prezentujemy w niej energetyczne wnętrza w optymistycznym kolorze pomarańczowym, odpowiednim dla córki i syna.

Kolor pomarańczowy symbolizuje młodość, nowoczesność, otwartość oraz radość. Wydaję się więc idealny dla dziecka. Barwa ta potrafi również zwiększyć motywację do działania, oraz podnieść poczucie własnej wartości.

Ponadto znakomicie komponuje się z innymi kolorami. Urządzając pokój dla córki, możemy zestawić go z różnymi odcieniami różu i czerwieni, zielenią, błękitem oraz fioletem, jak również z uniwersalną bielą. W pomarańczowym pomieszczeniu dla syna dobrze będą wyglądać elementy niebieskie 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • alikaa, 2014-04-27 21:55:10

    Dla mnie najważniejsze jest właśnie to, żeby można było spokojnie umyć ścianę i ładnie z niej wszystko schodziło. Pomalowałam pokój córeczki Magnatem Ceramic i jestem pod ogromnym wrażeniem. Jestem w stanie wszystkie jej arcydzieła zmyć ze ściany ;)
  • wayne, 2014-04-27 15:35:17

    Do pokoi dla dzieci nadaje się jaśniejsza część palety Barwy Natury, ładne kolorki, które dzieci lubią, rozjaśnią wnętrze. I odporne na zmywanie, to się też liczy. Kiedyś trzeba było wyciągać farbą i pokrywać nią plamę i tak w kółko.

POLECAMY W SERWISACH