Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Creme de la Creme..jpg

  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 04 lut 2014 05:00 (aktualizacja: 18 cze 2014 12:43)

Girlandy - oświetlenie do pokoju nastolatki.

Oryginalność to cecha, na którą stawiają nastolatki. Zarówno w kwestii ubioru, jak i wystroju ich pokojów. Warto więc zaprosić do dziewczęcego pokoju girlandy i umożliwić nastolatce wykreowanie niepowtarzalnego oświetlenia z kolorowych kulek.

Pewna zakochana para z Paryża przez dwa lata odkładała na wymarzoną podróż dookoła świata. Gdy brali ślub poprosili gości weselnych, by zamiast kupować prezenty, pomogli im sfinansować wyprawę. Z zebranymi funduszami ruszyli w świat. Jako upominki dla wszystkich znajomych przywieźli piękne nitkowe kule, z manufaktury pewnego Tajlandczyka, z których skomponowali kolorowe świetlne girlandy. Prezenty spodobały się tak bardzo, że młoda para postanowiła założyć sklep ze świecącymi „kłębuszkami”. Tak, w 2005 roku trafiły one do Europy. 

Fot. Creme de la Creme.
Fot. Creme de la Creme.

Dziś girlandy La case de cousin Paul są znakomitym pomysłem na efektowne oświetlenie pokoju nastolatki. Zwłaszcza że możliwości komponowania lampek są nieograniczone. 

Fot. Creme de la Creme.
Fot. Creme de la Creme.

Girlandy mogą mieć różne długości oraz zestawienia kolorystyczne. W zależności od gustu nastolatek świetliste ozdoby mogą być kontrastowe lub łagodniejsze, cieniowane. 

Fot. Creme de la Creme.
Fot. Creme de la Creme.

Nitkowymi kulami można udekorować sufit, ścianę, parapet, półkę czy komodę, jak również zagłówek łóżka lub nocną szafkę.

Fot. Creme de la Creme..
Fot. Creme de la Creme..

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA