Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Uroczy kinkiet w formie Pawia daje kameralne oświetlenie. Producent: Haba. Fot. babyvip.pl

Uroczy kinkiet w formie Pawia daje kameralne oświetlenie. Producent: Haba. Fot. babyvip.pl
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 08 sty 2014 10:32 (aktualizacja: 08 sty 2014 22:46)

Wesołe kinkiety do pokoju dziecka

Ostateczny efekt wzmacnia charakterystyczna chłodnobiała barwa strumienia światła, która pozwala wprowadzić do pomieszczenia interesujące akcenty zdobnicze, adekwatne do całości wystroju.

Urządzając pokoik dziecka największą uwagę skupiamy na meblach. Niemniej istotny – niestety często traktowany po macoszemu – element wyposażenia wnętrza małego urwisa stanowi oświetlenie. Jest ono o tyle istotne, że w dużej mierze wpływa na samopoczucie, a także zdrowie naszej pociechy.

Dlatego też nie może być ani za mocne, ani za słabe. I koniecznie muszą spełniać normy jakości oraz bezpieczeństwa. Optymalny efekt zapewni zastosowanie w pokoju kilku źródeł oświetlenia: lampy podsufitowej, kinkietów i lampki nocnej.

Te drugie – bo na nich się dzisiaj skupiamy – powinny dawać kameralne i ciepłe światło. Umieszczone z boku, na ścianie, subtelnie rozjaśnia pomieszczenie nie rażąc wprost w oczy. Oprócz funkcji praktycznej kinkiety przeznaczone do pokoików dzieci pełnią rolę kolorowych dekoracji ściennych. Zobacz nasze propozycje i uczyń pokój Twojego malucha bardziej kolorowym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA