Pastelowe lampki z ilustrowanymi kloszami. Fot. Lamps&Co.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Pastelowe lampki z ilustrowanymi kloszami. Fot. Lamps&Co.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
27 marz 2014 09:27

Zabawne, jasne, kolorowe. Lampy dla dzieci

Oświetlenie w pokoju dziecka nie może być przypadkowe, gdyż właśnie ono zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w nocy. Zobacz lampki, które nie tylko rozświetlą pokoik, ale staną się jego wesołą dekoracją.

Pokój dziecięcy to miejsce w domu, gdzie światło nie może być zbyt drażniące jak i za bardzo delikatne. Dlatego też oprócz oświetlenia sufitowego należy zadbać o to, aby w pomieszczeniu znalazły się też lampki. Najlepszym miejscem dla tego typu oświetlenia jest biurko lub stolik nocny. Dzięki nim dziecko może doświetlić sobie miejsce nauki lub  zapewnić warunki do czytania książki w łóżku. Włączona lampka nocna o delikatnym świetle zapewnia też poczucie bezpieczeństwa podczas snu, zwłaszcza w pokojach maluszków.

Wybierając lampkę dla dziecka należy upewnić się, że zostały poddane odpowiednim testom oraz nie mają uszkodzeń, czyli są bezpieczne dla małych paluszków. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Klaudia, 2014-04-14 15:32:07

    Jestem wielką fanką takich uroczych lampek, które dają delikatne światełko. Mój synek ma taką lampkę w kształcie bohaterów bajki "Potwory i spółka" - nie nagrzewa się i można ją włączyć/wyłączyć poprzez przechylenie w dłoni. Kiedy był mniejszy to lampka paliła się, kiedy spał. Teraz chodzi z nią po mieszkaniu, kiedy jest ciemno i w ogóle nie chce włączać "normalnego" światła :)

POLECAMY W SERWISACH