Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Efektowne i praktyczne lustro. Rys. Drzwi i podłogi VOX.

Efektowne i praktyczne lustro. Rys. Drzwi i podłogi VOX.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 02 sty 2014 13:00 (aktualizacja: 06 sty 2014 17:01)

Drzwi do pokoju nastolatka

Głośna muzyka i niekończące się rozmowy z kolegami… pokój nastolatka to królestwo nieposkromionej energii. Drzwi do pokoju to gwarancja spokoju młodzieży, jak i reszty domowników. Dobrze dobrane potrafią jednak znacznie więcej.

Królowa dyskotek, zapalony sportowiec, introwertyczny amator gier komputerowych – każdy z nich ma własne, indywidualne potrzeby, a przestrzeń pokoju musi wyjść im naprzeciw. Drzwi i podłogi VOX oferują konfigurator drzwi, dzięki któremu młody człowiek będzie mógł zrealizować nawet najbardziej nietypowy pomysł.

Zamiast plakatu

Możliwość zaprojektowania własnego modelu drzwi to nie lada gratka dla kreatywnych uczniów. Konfigurator online umożliwia wybór odpowiedniego modelu i dostosowania go do własnych potrzeb, np. przez umieszczenie na skrzydle drzwi dużego motywu graficznego. Ta efektowna i oryginalna ozdoba wzmocni  charakter pokoju, będąc odbiciem stylu czy pasji jego właściciela.

Nie mam się w co ubrać!

To kwestia, którą rodzice każdej nastolatki przerabiają co rano. Imponujących rozmiarów lustro na skrzydle drzwiowym z pewnością zadowoli każdą młodą damę, skracając proces porannej gehenny. Lustro jest przyklejone techniką, która chroni je przed pęknięciem, nawet gdyby komuś zdarzyło się trzasnąć drzwiami.

Więcej niż drzwi

Ozdoba w postaci motywu graficznego czy lustra to nie wszystkie opcje, jakie oferuje konfigurator. Drzwi w pokoju nastolatka mogą stać się niestandardowym miejscem do przechowywania drobiazgów lub organizacji dnia. Specjalne szyny, montowane w różnych miejscach drzwi, skompletowane z wieszakami dają przestrzeń do m.in. wieszania ubrań. Wewnątrz drzwi można zamontować również tablicę magnetyczną. Komplet magnesów, plan lekcji lub karteczki przypominające będą wisieć w miejscu, którego wychodząc z pokoju po prostu nie da się ominąć.

Niestandardowe wykorzystanie drzwi jest świetnym rozwiązaniem, gdy w pokoju nastolatka do pełnego luzu brakuje kilku centymetrów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA