Tapeta z serii Lollipops marki JVD przypomina tkaninę uszytą metodą patchworku. Kwadraty i prostokąty w różnych wzorach i kolorach rozweselą wnętrze oraz podkreślą jego dziecięcy charakter. Fot. JVD.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Tapeta z serii Lollipops marki JVD przypomina tkaninę uszytą metodą patchworku. Kwadraty i prostokąty w różnych wzorach i kolorach rozweselą wnętrze oraz podkreślą jego dziecięcy charakter. Fot. JVD.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
29 maj 2015 12:33

Piękne ściany w pokoju dziecka. Najciekawsze dekoracje

Kolorowa, efektownie ozdobiona ściana sprawi, że pokój dziecka stanie się oryginalny i wesoły. Zobaczcie najciekawsze propozycje dekoracji ścian.

Dzieci lubią kolory, duże wzory i towarzystwo bohaterów bajek czy ulubionych filmów. Wiedzę na temat upodobań naszych pociech warto wykorzystać przy dekoracji ich pokoju.

Duże możliwości aranżacyjne dają tapety lub fototapety. Z wykorzystaniem takich papierowych dekoracji można wyczarować we wnętrzu bajkowy klimat. Szczególnie, że na rynku dostępne są miliony wzorów m.in. ze zwierzętami, księżniczkami czy samochodami, a także bohaterami popularnych kreskówek. Dekoracje dedykowane nastolatkom inspirowane są modnymi wzorami, często goszczą na nich gwiazdy sportu czy muzyki.

Spektakularny efekt daje wykorzystanie trójwymiarowych paneli ściennych pokrytych specjalną strukturą przypominającą aksamit. Są miękkie i miłe w dotyku, idealnie nadają się więc do pokoju dziecka. Panele mają formę starannie zaprojektowanych, kolorowych kształtek, a przyklejone obok siebie tworzą fantazyjne, wielobarwne wzory. Ponadto doskonale pochłaniają dźwięk, co jest szczególnie ważne w przypadku muzykujących pociech.

Małego nakładu pracy oraz pieniędzy wymaga dekoracja pomieszczenia naklejkami ściennymi. Z dostępnych na rynku wzorów możemy wykleić kompozycję na całą ścianę lub ozdobić jedynie jej fragment, wyznaczając np. strefę snu lub zabawy. Tworząc taką aranżację warto zaprosić do współpracy głównego zainteresowanego, który na pewno z chęcią pomoże w dekoracji swojego pokoju.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • zuza.zadorska, 2015-06-25 14:04:15

    Robi wrażenie :-) Od razu przytulnie się człowiek czuje i tak miło. Dla dzieci super sprawa!
  • Tomasz, 2015-06-06 23:07:39

    Pamiętam jak był bum na malowanie ścian, odchodziło się od tapet. A teraz znowu wraca moda na tapety i tynki dekoracyjne :) Miło! tutaj można się zainspirować również. Ja użyłem do pokoju dziecka naklejki ponad 2 metrowe, wygląda to atrakcyjnie.

POLECAMY W SERWISACH