Wykorzystując naklejki z serii Jungle marki Leo Stickers można zamieć pokój dziecka w afrykański las pełen egzotycznych zwierząt. W ten sposób niewielkim kosztem sprawimy, że wnętrze zyska weselszy wygląd. Fot. Leo Stickers.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Wykorzystując naklejki z serii Jungle marki Leo Stickers można zamieć pokój dziecka w afrykański las pełen egzotycznych zwierząt. W ten sposób niewielkim kosztem sprawimy, że wnętrze zyska weselszy wygląd. Fot. Leo Stickers.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
30 kwi 2015 10:06

Ściana w pokoju dziecka. Wybierz piękne i niedrogie dekoracje

Zmiana wystroju wnętrza wcale nie musi się wiązać z dużymi nakładami finansowymi. Naklejki ścienne mają wielki potencjał dekoracyjny, a przy tym są stosunkowo tanie.

Wesoły pluszowy miś, londyński zaułek, czy pejzaż na całą szerokość ściany – taki efekt możemy uzyskać na  jednolitej ścianie wykorzystując naklejki ścienne. Szczególnie, że producenci oferują wiele dekoracji odpowiednich dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku.

Na zwyczajnej, jednolitej ścianie może pojawić się na przykład panorama Paryża z charakterystycznym profilem wieży Eiffla czy farma z wieloma gatunkami. Na rosnących przy ścianach drzewach z chęcią przysiądą sympatyczne motyle i ptaki, a naklejkowe, wielobarwne kwiaty będą cieszyć oczy pięknymi kolorami o każdej porze roku.

Milusińscy z radością powitają w swoim pokoju kolorowe dekoracje, które dodatkowo będą mogli sami nakleić. A potem odkleić i zastąpić innymi, bo łatwość zmian w aranżacji z pewnością przypadnie im do gustu. W końcu dzieci szybko rosną, a wraz z nimi zmieniają się również ulubieni bohaterowie bajek czy muzyczni idole. Ponadto niektóre projekty naklejek pozwolą dodatkowo sprawdzić, jak rozwijają się nasze pociechy. Można np. zaznaczyć wzrost dziecka na specjalnej miarce umieszczonej na ścianie.

Atutem naklejek ściennych jest nie tylko ich względnie niska cena, ale też prosty sposób aplikacji. Po oczyszczeniu i osuszeni powierzchni wystarczy odkleić ozdobę z arkusza i przyłożyć w odpowiednim miejscu, wygładzając ewentualne nierówności i bąbelki powietrza.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gośka, 2015-07-08 10:20:57

    rewelacyjna dekoracja, mojemu szkrabowi chyba też by się spodobała, muszę przeszukać internet i również zakupić takie naklejki. Nie podoba mi się tutaj kolor podłogi, tzn ładny jest ale chyba dałabym dużo jaśniejszą.

POLECAMY W SERWISACH