Pokój na miarę małego admirała. Meble i dekoracje z kolekcji Admirał marki Kids and Teens. Fot. Kids and Teens.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Pokój na miarę małego admirała. Meble i dekoracje z kolekcji Admirał marki Kids and Teens. Fot. Kids and Teens.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
06 sie 2014 14:20

10 sposobów na to, jak urządzić tematyczny pokój chłopca

Idealny wystrój pokoju dziecka to taki, który odzwierciedla pasje i zainteresowania małego gospodarza. Prezentujemy zatem tematyczne aranżacje dedykowane małym i dużym chłopcom.

Czym interesują się współcześni chłopcy? Na pewno samochodami: najmłodsi tymi bajkowymi, starsi - szybkimi, a inni – kolekcjonerskimi perełkami. Bez wątpienia zdecydowana większość młodych mężczyzn ma też swoją ulubioną dyscyplinę sportu. I choć prym wiedzie piłka nożna, to nie brakuje też młodych fanów koszykówki, siatkówki, czy tak popularnych za sprawą Adama Małysza – a teraz i Kamila Stocha – skokami narciarskimi. Hobby wielu chłopaków koncentruje się też na kolekcjonowaniu gadżetów z kultowych filmów, takich jak Gwiezdne Wojny, Batman czy cała seria przygód Harrego Pottera.

Jeśli nie macie pomysłu na oryginalny pokój dla syna, inspiracji możecie poszukać w jego zainteresowaniach i pasjach. W poszukiwaniu pomysłu zajrzyjcie do naszej galerii tematycznych aranżacji. Może w niej znajdziecie satysfakcjonującą podpowiedź.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ewka_so, 2014-08-10 00:19:31

    Pokój żeglarski jest przepiękny!

POLECAMY W SERWISACH