• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
05 lut 2014 05:46

6 zegarów do pokoju chłopca

O tym, kiedy trzeba odrabiać lekcje, a kiedy obejrzeć ulubioną kreskówkę, która akurat leci w telewizji, dziecko decyduje patrząc na zegar. Uczy on dyscypliny i organizacji czasu. Dlatego powinien być obowiązkowym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju. Zobacz modele odpowiednie do pokoju chłopca.

Zegar ścienny Słonik, w soczystym zielonym kolorze, to idealny dodatek do pokoju kilkuletniego chłopca. Dodatkową dekorację stanowi ogon wykonany z ozdobnego białego sznura. Dzięki czytelnemu cyferblatowi każdy maluch z łatwością odczyta dokładną godzinę. Cena: 150 zł. Fot. I Hete Design.

Fot. I Hate Design.
Fot. I Hate Design.

Dekoracja w kształcie tradycyjnego zegara z czasów naszych babć to nowoczesny dodatek do pokoju chłopca w wieku szkolnym. Do zegara dołączony jest standardowy mechanizm kwarcowy. Ekologiczny zegar wykonany z tektury dziecko może samodzielnie pomalować lub pokolorować. Cena: 59 zł. Fot. Life Here.

Fot. Life Here.
Fot. Life Here.

Kolorowy zegar z tarczą, po której jeżdżą różnorodne samochodziki, z pewnością przypadnie do gustu małemu chłopcu. Model odpowiedni do nauki określania godzin. Cena: ok. 50 zł. Fot. Kids Town. 

Fot. Kids Town.
Fot. Kids Town.

Tarczę tego nietypowego zegara marki Kozioł tworzą połączone ze sobą cyfry o różnych wielkościach, na których opierają się leśne zwierzęta. Zegar sam w sobie jest oryginalną dekoracją. Doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju przedszkolaka, jak i nastolatka. Cena: 185 zł. Fot. fide.pl

Fot. Fide.pl.
Fot. Fide.pl.

Zegar ścienny Barney firmy Nextime jest wykonany ze szkła. Sprawdzi się doskonale w pokoju nastolatka. Oryginalny wzór zegara nada niepowtarzalny charakter młodzieżowemu wnętrzu. Cena 199 zł. Fot. Fabryka Form.

Fot. Fabryka Form.
Fot. Fabryka Form.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH