• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 wrz 2010 12:02

Dekorujemy pokój malucha

Do urządzenia wymarzonego pokoiku dla malucha nie wystarczą same meble. Magiczny nastrój zapewni również odpowiednia dekoracja ścian, podłóg i okien.

Naklejka Monsters przenosi nas do czarodziejskiej doliny, gdzie spotkać można olbrzymie, ale na szczęście bardzo przyjazne stwory. Cena: ok. 90 zł (rozmiar M), Art of Wall.

' title=
fot. Art of Wall

Tak właściwie to z kogo się śmieje ten koń? Oryginalny ręcznie malowany obraz olejny, który natychmiast wywołuje na twarzy – nie tylko dziecięcej – uśmiech. Cena: ok. 235 zł (rozmiary 60x60 cm), Kare Design.

' title=
fot. Kare Design

Kolekcja tkanin Aquarium wyczaruje niezwykły podwodny ścian w pokoju naszej pociechy. Dostępna w trzech zestawach kolorystycznych: różowym, żółtym i niebieskim. Cena: od ok. 36,90 zł/mb, na zdjęciu zasłony panelowe ok. 119 zł/2 szt. Dekoria.

' title=
fot. Dekoria

Na magicznej sawannie można napotkać wiele niezwykłych stworzeń – są czarodziejskie motyle, lwy, są dinozaury. Są i wielkie różowe żyrafy! Cena: ok. 155 zł, Art of Wall.

' title=
fot. Art of Wall

Coś dla małego kierowcy rajdowego! Polarowa narzuta Formuła nie tylko dla następców Roberta Kubicy. Aplikacje i wzory wyszywane techniką patchworkową. Meblik.

' title=
fot. Meblik

Wesoły dywan Miasteczko – na pewno przyda się do zabawy w dom. Wykonany z japońskiego acrylu z lateksową podściółką zapobiegającą ślizganiu się. Średnica 120 cm. Cena: ok. 633 zł, Haba.

' title=
fot. Haba

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH