Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Oryginalny dywan Larry powstał z setek kolorowych pomponików, dzięki czemu jest bardzo miękki i znakomicie pełni funkcję izolatora. Fot. Happy as Larry Design.

Oryginalny dywan Larry powstał z setek kolorowych pomponików, dzięki czemu jest bardzo miękki i znakomicie pełni funkcję izolatora. Fot. Happy as Larry Design.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 17 marz 2015 13:33 (aktualizacja: 18 marz 2015 09:00)

Dywan w pokoju dziecka. 10 kolorowych modeli

Podłoga do znakomita przestrzeń do zabawy, zarówno dla raczkujących niemowląt jak i przedszkolaków. Dlatego warto położyć na niej miękki, kolorowy dywan.

Dywan to ważny element wyposażenia pokoju dzieci, które przecież tak często lubią chodzić bez kapci. Ciepła, miękka i przyjemne w dotyku tkanina nie tylko chroni przed zimnem bijącym od podłogi, lecz także dobrze tłumi hałas, który często towarzyszy zabawom maluchów.

Kolekcje dywanów dedykowanych dzieciom pozwalają na ciekawe i oryginalne kreowanie wnętrz. Bogata paleta barw, wzorów a nawet kształtów sprawia, że bez większego problemu znajdziemy model odpowiedni zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca w każdym wieku.

Decydując się na konkretny model warto dopasować go do podłogi. Najkorzystniej wygląda kontrastowe zestawienie: ciemniejszy dywan najlepiej wygląda na jasnej podłodze, natomiast na ciemnej – tkanina w delikatnych kolorach. Jednak najważniejszym kryterium jest to, by dywan podobał się dziecku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA