Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 30 sty 2014 05:42 (aktualizacja: 31 sty 2014 12:15)

Hiszpańskie dywany na podłodze polskich dzieci

Dywany szenilowe są nie tylko mięciutkie, ale i łatwe w utrzymaniu czystości. Nowa kolekcja hiszpańskich dywanów marki Lorena Canals to także bogactwo wzorów, z których wybiorą coś dla siebie zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Dywan to element wyposażenia bez którego trudno sobie wyobrazić dziecięcy pokój. Zwłaszcza w pierwszych kilku latach życia malucha, kiedy to masę czasu spędza on bawiąc się na podłodze. Ręcznie tkane, miękkie dywany zostały  wykonane w 100% z najwyższej jakości bawełny. Są niezwykle praktyczne ze wzglądu na łatwość w utrzymaniu czystości.  Nadają się do prania w pralce w 30 stopniach C. Do nowej kolekcji dywanów szenilowych hiszpańska projektantka, Lorena Canals stworzyła także pokrowce na poduszki, z motywem przewodnim korespondującym z wzorem na dywanie. 

  • Dywany szenilowe (chenille) to  grupa najbardziej zaawansowanych technicznie tkanin wytwarzanych z włókien szenilowych, składających się z dwóch skręconych ze sobą nici, między którymi umieszcza się włókna cięte tworzące włos. Dzięki temu tkanina otrzymuje strukturę podobną do weluru lub pluszu oraz niepowtarzalny, puszysty dotyk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA