Zobacz galerię [6 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
30 sty 2014 05:42

Hiszpańskie dywany na podłodze polskich dzieci

Dywany szenilowe są nie tylko mięciutkie, ale i łatwe w utrzymaniu czystości. Nowa kolekcja hiszpańskich dywanów marki Lorena Canals to także bogactwo wzorów, z których wybiorą coś dla siebie zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Dywan to element wyposażenia bez którego trudno sobie wyobrazić dziecięcy pokój. Zwłaszcza w pierwszych kilku latach życia malucha, kiedy to masę czasu spędza on bawiąc się na podłodze. Ręcznie tkane, miękkie dywany zostały  wykonane w 100% z najwyższej jakości bawełny. Są niezwykle praktyczne ze wzglądu na łatwość w utrzymaniu czystości.  Nadają się do prania w pralce w 30 stopniach C. Do nowej kolekcji dywanów szenilowych hiszpańska projektantka, Lorena Canals stworzyła także pokrowce na poduszki, z motywem przewodnim korespondującym z wzorem na dywanie. 

  • Dywany szenilowe (chenille) to  grupa najbardziej zaawansowanych technicznie tkanin wytwarzanych z włókien szenilowych, składających się z dwóch skręconych ze sobą nici, między którymi umieszcza się włókna cięte tworzące włos. Dzięki temu tkanina otrzymuje strukturę podobną do weluru lub pluszu oraz niepowtarzalny, puszysty dotyk.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH