Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Historia pokrowca Totseat wiąże się z historią pewnej pani, która odwiedzając restauracje w Edynburgu nie mogła znaleźć czystego krzesła. Wszystkie były ubrudzone przez małe dzieci. Fot. Totseat.

Historia pokrowca Totseat wiąże się z historią pewnej pani, która odwiedzając restauracje w Edynburgu nie mogła znaleźć czystego krzesła. Wszystkie były ubrudzone przez małe dzieci. Fot. Totseat.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 24 marz 2015 12:44 (aktualizacja: 25 marz 2015 08:52)

Karmienie dziecka: pomysłowe rozwiązanie przydatne poza domem

Wyjście z dzieckiem do restauracji czy na obiad do znajomych nie musi być problematyczne. Nakarmienie malucha na standardowym krześle nie będzie problemem jeśli weźmiemy ze sobą specjalny pokrowiec.

Małe dzieci, z uwagi na swój niewielki wzrost, zazwyczaj jedzą posiłki w specjalnym foteliku. Można go dostosować do wysokości stołu, jak również ułatwia utrzymywanie przez malucha stabilnej, prawidłowej postawy. Co jednak, gdy wyjeżdżamy na wakacje, wychodzimy do restauracji czy na obiad do rodziny?

Nie musimy zabierać ze sobą całkiem pokaźnych rozmiarów fotelika do karmienia. Wystarczy sprytny pokrowiec, z pomocą którego dostosujemy zwykłe krzesło do potrzeb małego dziecka. Taka uprząż zabezpieczy malucha przed upadkiem, a przy okazji uchroni ubranko przed zabrudzeniami powstałymi podczas karmienia.

Pokrowiec Totseat zakłada się na tradycyjne krzesło dla dorosłych. Uprząż pasuje do wszystkich kształtów i rozmiarów mebli. Idealnie sprawdza się w podróży, po złożeniu mieści się w damskiej torebce. Przeznaczony dla maluchów od 6 do 30 miesiąca życia. Dostępny w sklepie Mavero.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA