Wszechobecny motyw misia sprawia, że pokój dziecka jest nie tylko oryginalny, ale i bardzo przytulny. Fot. Fabio Luciani.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Wszechobecny motyw misia sprawia, że pokój dziecka jest nie tylko oryginalny, ale i bardzo przytulny. Fot. Fabio Luciani.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
01 lip 2014 13:13

Meble i dekoracje inspirowane pluszowym misiem. Spodobają się dzieciom i dorosłym

Kto jest najlepszym przyjacielem dziecka? Oczywiście pluszowy miś. Idąc tym tropem przygotowaliśmy galerię uroczych pokoi dziecięcych, wyposażonych w meble i dodatki inspirowane kształtem tej przytulnej zabawki.

Pluszowy miś to niekwestionowany król dziecięcych pokoi. Jego klasyczny wygląd nigdy nie wychodzi z mody wzbudzając przy tym uśmiech nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Kolekcja Gulliver marki Altamoda Italia opiera się na motywie brązowego, pluszowego misia. W jej skład wchodzą liczne dekoracje ścienne, lampki czy poduszki ozdobne, a także niepowtarzalne meble. Kształt niedźwiadka wpływa na wygląd niemowlęcego łóżeczka czy przyjmuje formę wezgłowia łóżka dla nieco starszej pociechy. Oparcie fotela w kształcie nieśmiertelnej maskotki sprawia wrażenie, że pluszak obejmuje siedzące dziecko. Szafy i komody z ręcznie malowanym wizerunkiem misia to elementy kolekcji będące na pograniczu funkcjonalnych mebli i dzieł sztuki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH