Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wszechobecny motyw misia sprawia, że pokój dziecka jest nie tylko oryginalny, ale i bardzo przytulny. Fot. Fabio Luciani.

Wszechobecny motyw misia sprawia, że pokój dziecka jest nie tylko oryginalny, ale i bardzo przytulny. Fot. Fabio Luciani.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 01 lip 2014 13:13 (aktualizacja: 02 lip 2014 08:42)

Meble i dekoracje inspirowane pluszowym misiem. Spodobają się dzieciom i dorosłym

Kto jest najlepszym przyjacielem dziecka? Oczywiście pluszowy miś. Idąc tym tropem przygotowaliśmy galerię uroczych pokoi dziecięcych, wyposażonych w meble i dodatki inspirowane kształtem tej przytulnej zabawki.

Pluszowy miś to niekwestionowany król dziecięcych pokoi. Jego klasyczny wygląd nigdy nie wychodzi z mody wzbudzając przy tym uśmiech nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Kolekcja Gulliver marki Altamoda Italia opiera się na motywie brązowego, pluszowego misia. W jej skład wchodzą liczne dekoracje ścienne, lampki czy poduszki ozdobne, a także niepowtarzalne meble. Kształt niedźwiadka wpływa na wygląd niemowlęcego łóżeczka czy przyjmuje formę wezgłowia łóżka dla nieco starszej pociechy. Oparcie fotela w kształcie nieśmiertelnej maskotki sprawia wrażenie, że pluszak obejmuje siedzące dziecko. Szafy i komody z ręcznie malowanym wizerunkiem misia to elementy kolekcji będące na pograniczu funkcjonalnych mebli i dzieł sztuki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA