Kolekcja Morska Przygoda pasować będzie szczególnie do chłopięcego pokoju, ale nie tylko. Fot. Lamps & Company

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Morska Przygoda pasować będzie szczególnie do chłopięcego pokoju, ale nie tylko. Fot. Lamps & Company
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 lis 2016 14:56

Morska przygoda w pokoju najmłodszych

Żaglówki, koniki morskie i wieloryby są czymś, co fascynuje dzieci, to tajemniczy świat, pełen fantazyjnych kształtów i barw. To coś, co kojarzy się z morzem, a więc z wakacjami, które dzieci uwielbiają.

Pierwszy wyjazd nad morze to niezapomniane przeżycie dla dziecka. Jego ogrom i piękno budzi zachwyt, a zabawy w piasku i kąpiel w morskich falach sprawiają mnóstwo radości. To szczęśliwy czas, który zawsze miło wspominać.

Każdy kochający rodzic stara się stworzyć dziecku otoczenie, w którym będzie się dobrze czuło, począwszy od pokoiku, w którym maluch spędza dużo czasu, na zabawie i odpoczynku. Jak stworzyć takie miejsce, pełne pozytywnej energii? Przede wszystkim wybierając przedmioty miłe dla oka, które budzić będą przyjazne skojarzenia i rozwijać wyobraźnię. Żaglówki, koniki morskie i wieloryby są czymś, co fascynuje dzieci, to tajemniczy świat, pełen fantazyjnych kształtów i barw. To coś, co kojarzy się z morzem, a więc z wakacjami, które dzieci uwielbiają. To otoczenie, które budzi miłe wspomnienia czasu spędzanego z rodzicami na wyjazdach pełnych radosnego odkrywania uroków przyrody.

Morska przygoda to coś, o czym marzą mali chłopcy, często pragnący w przyszłości zostać marynarzami, dlatego najnowsza kolekcja Morska Przygoda, polskiej marki Lamps & Company, pasować będzie szczególnie do chłopięcego pokoju, ale nie tylko. Widok tak urządzonego pokoiku z pewnością wzbudzi uśmiech na twarzy malucha, zaciekawi go morskim klimatem i sprawi, że będzie chciał spędzać dużo czasu w tym miejscu.

Wzory przypominające dziecięce rysunki kreować będą ciepły, dziecięcy klimat, kojarzący się z najpiękniejszymi, rysunkowymi bajkami. Obecnie modne jest urządzanie wnętrz spójnych stylicznie, urządzonych za pomocą jednego kompletu dodatków – stawiając na konkretną, wybraną koncepcję, tworzymy wnętrze nowoczesne i designerskie.

Do wakacji mamy jeszcze trochę czasu, ale robi się coraz cieplej i już niedługo będziemy mogli się wybrać na wyjazd nad jezioro, czy też morze. Morska Przygoda uczyni ten czas jeszcze bardziej szczęśliwym, którego dziecko nie będzie mogło się doczekać, marząc przed snem o zabawach w morzu.

Zdjęcia: www.lampsandco.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH