Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Namiot TeePee może służyć jako tajemnicza kryjówka, w której przyjaciółki będą zdradzać swoje małe i duże sekrety. Fot. Myweeteepee.

Namiot TeePee może służyć jako tajemnicza kryjówka, w której przyjaciółki  będą zdradzać swoje małe i duże sekrety. Fot. Myweeteepee.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 28 sie 2014 08:24 (aktualizacja: 31 sie 2014 16:54)

Namiot TeePee - pomysł na fajną zabawę

Zabawa w domowym namiocie to mnóstwo atrakcji i pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. Szczególnie jesienią, gdy pada deszcz, a nasze pociechy częściej się nudzą, indiański TeePee okazuje się nieoceniony.

Chyba każdy z nas będąc dzieckiem konstruował z koców, kołder czy starych zasłon mały domek pod stołem czy - podczas wakacji – w ogrodzie. I w tej kwestii nic się zmieniło, bo ten sam sposób na zabawę uwielbiają także nasze pociechy. Ukrywanie się w sekretnym zakątku, zabawa w domek czy Indian podoba się każdemu dziecku. Taką twórczą zabawę umożliwi też przeznaczony dla najmłodszych namiot TeePee, który skomponuje się wystrojem dziecięcego pokoju czy salonu. Konstrukcja wykonana jest z naturalnych materiałów, a w przypadku zabrudzenia można ją łatwo rozmontować i uprać.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA