Pokój ozdobiony niebieskimi dekoracjami przypadnie do gustu dziewczynkom i chłopcom. Fot. Lotari.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Pokój ozdobiony niebieskimi dekoracjami przypadnie do gustu dziewczynkom i chłopcom. Fot. Lotari.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
17 lut 2014 05:09

Pokój dziecka jak zaciszne miasteczko

Kwiatki, zwierzaki i samochody, to główne motywy dekoracyjne występujące w dziecięcych pokojach. Proponujemy wyjść poza schemat i ozdobić dziecięce ściany graficznymi domkami ze spiczastymi dachami oraz małymi okienkami.

Ozdobienie pokoju dziecka nieczęsto spotykanym motywem umożliwia najnowsza kolekcja „Zaciszne Miasteczko” marki Lotari, opierająca się na motywie spiczastych kamieniczek. W skład tej linii wchodzą m.in. rolety, naklejki oraz poduszki.

Błękity i żółcienie

Wszystkie elementy zostały utrzymane w subtelnej kolorystyce, w której dominuje delikatny błękit i biel wraz z kontrastującymi z nimi granatowymi akcentami. Gdzieniegdzie pobłyskują również żółte, rozweselające wnętrze tony. Efekt dopełniają ciekawe motywy graficzne: malownicze, wysokie domki i figury geometryczne w postaci współgrających ze sobą pasków i rombów. 

Detale tworzące całość

Na kolekcję składają się rolety, poduszki, tapety oraz samoprzylepne ozdoby, takie jak: obrazki, abażury na lampki, miarki wzrostu i osłonki na kontakty czy gniazdka. Wszystkie te elementy dekoracyjne można dowolnie ze sobą łączyć. Elastyczne kształty dopasowują się do różnorakich mebli i dodatków. Umożliwia to stworzenie dziecku własnego zacisznego miasteczka, dostosowując aranżację także do rozkładu i wielkości pokoju. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH