Grzejnik Play4Girl. Fot. Jaga

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Grzejnik Play4Girl. Fot. Jaga
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 maj 2017 10:45

Pokój dziecka: kolorowe grzejniki w wersji dla chłopca i dziewczynki

Kolorowy, wesoły grzejnik w pokoju najmłodszego domownika daje gwarancję ciepła, estetyki i bezpieczeństwa w dziecięcym pokoju.

Grzejnik Jaga Play jest obecnie jedyną propozycją na rynku, która uwzględnia użytkowe i estetyczne potrzeby najmłodszego użytkownika. Wygląd grzejnika idealnie trafia w kolorystyczne preferencje dzieci oraz w estetykę artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz proponowanych do dziecięcych pokojów – czym satysfakcjonuje rodziców. 

Play4Girl utrzymany w odcieniach różu to idealny grzejnik do pokoju małej księżniczki. Choć różowy, to absolutnie nie jest przesłodzony! Oprócz dwóch odcieni różu na obudowie pojawiają się też czerwień oraz niebieski, które świetnie równoważą ewentualny nadmiar słodkości.

Wersję „chłopięcą” czyli Play4Boy projektanci Jaga skomponowali z mieszanki pastelowego błękitu, niebieskiego, ecru oraz groszkowej zieleni. Takie zestawienie kolorów jest świeże i delikatne.
Miks kolorów jest możliwy dzięki specjalnej konstrukcji obudowy grzejnika Play. 

Projektanci Jaga położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo użytkowania, podporządkowując temu parametrowi praktycznie całą konstrukcję grzejnika. Komfort kontaktu zapewniają tu zaokrąglone brzegi obudowy, „miękkość” materiału oraz zintegrowanie głowicy termostatycznej w strukturze grzejnika Ukrycie mechanizmu sterującego ciepłem ma też cel praktyczny – chroni głowicę przed zniszczeniem (oderwaniem, połamaniem itp.). Głowica ma możliwość ustawienia zakresu sterowania temperaturą, dzięki czemu dziecko nie będzie mogło jej nadmiernie podwyższyć ani obniżyć.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH