• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 lip 2009 12:16

Pokój młodego chłopca

Rozkładany zegarek, temperówka w kształcie świnki, kosmiczna fototapeta - urządzamy pokój chłopca.

Mój brat jest kosmitą! Jestem o tym coraz bardziej przekonany, chociaż rodzice uporczywie zaprzeczają. Popatruję go z ukrycia i uzbierałem już kilka mocnych dowodów. Dowód pierwszy: kiedy zasiada przed komputerem zupełnie traci kontakt z rzeczywistością, a w jego oczach zapalają się dziwne światełka...

Białe łóżko NAJA 214 z dwoma szufladami i barierką ochronną od ściany – ok. 2.088 zł (bez materaca), dwupoziomowy stolik na kółkach – ok. 869 zł, biurko (regulowana wysokość) – ok. 803 zł, wisząca szafka na CD – ok. 217 zł, krzesło obrotowe – ok. 917 zł, fotel rozkładany – ok. 1.559 zł.

Flexa
fot. Flexa

Dowód I: Niekiedy godzinami patrzy w sufit i rysuje w powietrzu „ósemki”. Po jakimś czasie w jego pokoju pojawia się... Puf w kształcie cyfry 8! Cena: ok. 501 zł, Flexa.

Flexa puf
fot. Flexa puf

Dowód II: Po obejrzeniu filmu „Edward Nożycoręki” przytwierdził sobie przylepcem do obu rąk nożyczki i mówi, że to nie ja, ale Edward jest jego prawdziwym bratem... Kształt rękojeści nożyczek pozwala na pewny chwyt i sprawne cięcie. Dostępne w wersji dla prawo i leworęcznych. Cena: ok. 18-23 zł, Fiskars.

Fiskars nożyczki
fot. Fiskars
Fiskars nożyczki
fot. Fiskars

Boje się, że któregoś dnia wystartuje w przestrzeń kosmiczną w jednym z tych dziwnych pojazdów, które krążą po ścianach jego pokoju. Fototapeta – cena: ok. 200 zł/m2, Artofwall.

Artofwall fototapeta
fot. Artofwall

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH