Ściany dziewczęcego pokoju ozdobiono tapetą z kolekcji My Room marki Casadeco. Fot. Casadeco.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Ściany dziewczęcego pokoju ozdobiono tapetą z kolekcji My Room marki Casadeco. Fot. Casadeco.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
05 cze 2014 13:13

Pokój w różu: 15 propozycji dla małych i dużych dziewczynek

Chyba nie ma bardziej dziewczęcej barwy niż róż. W naszej galerii prezentujemy zatem pokoje w tym właśnie kolorze. Znajdziecie w niej propozycje zarówno dla kilkulatek jak i dorastających kobiet.

Różowy kolor doskonale nadaje się do dziecięcego pokoju. Napawa optymizmem i sprzyja dobrej zabawie, a także pobudza apetyt i odpręża. Ponadto pozytywnie oddziałuje na psychikę: jest pomocny w łagodzenia napięć oraz stresów, jak również pomaga pozbyć się zmęczenia. Barwa ta zmniejsza skłonność do agresji natomiast sprawia, że czujemy się otoczeni sympatią. Warto uwzględnić go w aranżacji ponieważ ułatwia osiągnięcie psychicznej równowagi oraz zapobiega nadmiernej nerwowości.

Wszystkim, którzy mają córki podpowiadamy więc pomysły, jak urządzić pokoik z wykorzystaniem tego dobroczynnego koloru goszczącego na meblach, ścianach czy jako dekoracje.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Antyróż, 2014-07-06 11:14:19

    a ja tak bardzo się cieszę, że moja kilkuletnia córeczka nie znosi różu. Podobnie jak i jej mama :) Ktoś sobie wymyślił kiedyś, że dziewczynkom pasuje róż, a chłopczykom niebieski i wszyscy mają to naśladować. Kompletnie bez sensu. Pokój mojej córki pomalowaliśmy takim przyjemnym, energetycznym kolorkiem z palety barwy natury Śnieżki, a jednej ścianie jest scenka z bajki, wymalowana przez moją koleżankę plastyczkę. Wygląda super!

POLECAMY W SERWISACH