Fot. Velux

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Velux
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
09 maj 2016 10:28

Pomysł na pokój dziecka: rolety z bohaterami Gwiezdnych Wojen

Szukacie pomysłu na niebanalne urządzenie pokoju dziecka? Co powiecie na rolety z bohaterami Gwiezdnych Wojen?

Nawet najodważniejszy rycerz Jedi potrzebuje spokojnego odpoczynku. Dzięki roletom zaciemniającym Star Wars & Velux Imperium Snu, każdy rodzic będzie mógł zapewnić swoim pociechom spokojniejszy i bardziej komfortowy sen.

Zastosowanie specjalnej tkaniny zaciemniającej, a także umieszczenie jej w idealnie dopasowanej do skrzydła kasecie, a także zastosowaniu wąskich prowadnic, pomaga w stworzeniu optymalnych warunków dla odpoczynku. Gdy roleta jest zwinięta pozostaje niemal niewidoczna na oknie. Wszystkie rolety z kolekcji dziecięcej Velux uzyskały Certyfikat Oeko-TEX®, który gwarantuje bezpieczeństwo produktu dla zdrowia. Jednocześnie zachowano najwyższą jakość nadruku, postacie są realistyczne i niezwykle barwne.

Wzór jest skalowany do rozmiaru rolety, czyli im większe okno, tym ulubiony bohater będzie bardziej imponujących rozmiarów. Opracowany przez Velux, system Pick&Click™, umożliwia szybką, bardzo prostą i samodzielną instalację. Zamawiając roletę nie musimy mierzyć skrzydła, wystarczy podać symbol okna Velux z tabliczki znamionowej.

Najważniejsze zalety nowych zaciemniających Velux to zastosowanie bezpiecznych i trwałych materiałów do produkcji, wysoka jakość nadruku, łatwa instalacja i idealne dopasowanie do okna gwarantujące 100 % zaciemnienia. Roleta zamiast plakatu - unikatowa galaktyczna dekoracja,

Każdy z czterech wzorów przedstawia inne postacie i sceny z Gwiezdnych Wojen. Dwie grafiki pochodzą z poprzednich filmów serii, a pozostałe dwie z najnowszej produkcji, która swoją premierę w polskich kinach będzie miała 18 grudnia br. Saga filmów „Gwiezdne wojny” jest kultowa, produkcje rozpoczęto w 1977 roku, a jej bohaterowie przez lata weszli na stałe do kanonów pop-kultury i są inspiracją dla gier, zabawek, produkcji odzieży i tekstyliów oraz plakatów, a teraz mogą być też dekoracją domu. „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” to już siódmy film z serii. Jego akcja rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w części szóstej, "Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi”. W filmie zostaną wprowadzone nowe postacie – w tym czarny charakter Kylo Ren, który występuje również w jednym z nowych wzorów rolet.

Roleta pasuje do wszystkich typów okien dachowych Velux.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH