Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Różowa pościel w kolorowe kucyki z pewnością spodoba się nie jednej dziewczynce. Towarzystwa zwierzętom dotrzymują barwne gwiazdki. Fot. Becky and Lolo.

Różowa pościel w kolorowe kucyki z pewnością spodoba się nie jednej dziewczynce. Towarzystwa zwierzętom dotrzymują barwne gwiazdki. Fot. Becky and Lolo.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 30 sty 2015 09:34

Pościel dla dziewczynki: piękna, zdrowa, kolorowa

W kwiatki, ptaszki a może z uśmiechniętą twarzą królewny? Zobaczcie, jaką pościel dla dziewczynki można znaleźć na rynku.

Pyszna kolacja, mycie zębów, nastrojowa bajka i przytulanie na dobranoc, to codzienne rytuały towarzyszące układaniu maluchów do snu. W tym całym „przedsięwzięciu” ważny jest także ładne i wygodne posłanie. Dlatego wybierając poszewki na pościel dla dzieci, należy skupić się na materiale, z jakiego zostały one uszyte. Najlepiej, aby był on w 100% naturalny, co w praktyce oznacza bawełniany. Taka pościel z reguły nie powoduje reakcji alergicznych oraz oddycha, dzięki czemu dziecko nadmiernie się nie spoci.

Jak każda kobieta, również ta kilkuletnia przywiązuje dużą uwagę do wyglądu swojego pokoju i posłania. Chyba większości małych dam spodoba się poduszka w różowym kolorze, kołdra w kwiatki, czy komplet z uroczymi sówkami. Na szczęście oferta sklepów jest tak bogata, że bez większego problemu sprostamy estetycznym oczekiwaniom córki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA