• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 paź 2010 12:25

Są powody do szczekania!

Tymczasem w psim świecie trwa gorączkowa gonitwa za własnym ogonem, za mniej lub bardziej wyimaginowanym króliczkiem, za wszystkim, co tylko dogonić się uda. Polecamy dodatki i dekoracje dla prawdziwych psich fanów!

Nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go! Nikt nie zna tej prawdy tak dobrze, jak czworonożni przyjaciele człowieka! Naklejki ścienne Dogenkit duetu projektantów Ich&Kar udowadniają to z całą stanowczością. Domestic, Studio Interio.

Domestic, Studio Interio
fot. Domestic, Studio Interio

Solniczka i pieprzniczka Puddles wprowadzą psie klimaty nawet do kuchni. Cena: ok. 19 zł, Present Time, Fnak.pl.

Present Time, Fnak.pl
fot. Present Time, Fnak.pl

Chcesz, aby twój pies poczuł się jak na hawajskiej plaży? Kup mu hawajską koszulę! Seria ubranek dla psów Doggy Style z kolekcji Wanted. Cena: ok. 19 zł, www.crazyshop.pl.

www.crazyshop.pl
fot. www.crazyshop.pl

„Hm, na pewno przechodził tędy jakiś kot! Dajcie mi chwilę, a zaraz go wytropię!”. Myszkujący w trawie pies to naklejka ścienna z kolekcji Funky dostępna w wielu rozmiarach i kolorach. Cena: ok. 70 zł (rozmiar M), Artofwall.

Artofwall
fot. Artofwall

Obraz olejny Kimono Dog w niebagatelnym rozmiarze 165x155 cm nada nawet nudnemu wnętrzu przekornego charakteru. Cena: ok. 1.835 zł, Kare Design, www.czerwonamaszyna.pl.

Kare Design
fot. Kare Design

Twarzowy róż ramki na zdjęcia Kitsch doda urody każdemu pupilowi. Wymiary: 10x15 cm. Cena: ok. 39 zł. present Time, www.fnak.pl.

Present Time
fot. Present Time

Figurka pudla. Dla miłośników psich fryzjerów albo... czarciej ekipy z „Mistrza i Małgorzaty”. W modnym odcieniu różu. Cena: ok. 498 zł. Kare Design.

Kare Design
fot. Kare Design
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH