Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Eleganckie nosidełko z pokrowcem na nóżki zabezpieczającym przed zmarznięciem hiszpańskiej marki Pasito a Pasito. Fot. Pasito a Pasito.

Eleganckie nosidełko z pokrowcem na nóżki zabezpieczającym przed zmarznięciem hiszpańskiej marki Pasito a Pasito. Fot. Pasito a Pasito.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 21 lis 2014 14:15 (aktualizacja: 23 lis 2014 10:52)

Spacer z dzieckiem: pamiętaj o przydatnych akcesoriach

Minusowa temperatura czy opady pierwszego śniegu wcale nie oznaczają, że spacery z maluszkiem zawieszamy do wiosny. Wystarczy uzbroić się w odpowiednie akcesoria i można śmiało pokazywać naszemu dziecku jak wygląda zima.

O ile wiosną czy latem możemy wyjść na spacer z niemowlakiem przymocowanym do mamy za pomocą chusty czy nosidełka, o tyle zimą – ze względu grubą warstwę ubrań – jest to niewygodne. Niezastąpiony na zimowym spacerze okazuje się więc wózek niemowlęcy. Szczególnie w przypadku dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić.

Praktycznym uzupełnieniem wózka są różnego rodzaju torby i torebki, w których można schować pieluszki, butelkę czy przytulankę. Ukochany miś wyciągnięty z dna torby czy paczka chrupków kukurydzianych nie raz uratowały humor malucha znudzonego zbyt długim spacerem.

Zobaczcie najnowszą kolekcję wózków oraz pomocniczych akcesoriów dla chłopczyka i dziewczynki. Design rodem z Barcelony.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA