Nowa kolekcja marki Yosoy. Fot. materiały prasowe.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nowa kolekcja marki Yosoy. Fot. materiały prasowe.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
12 kwi 2016 11:50

Stylowy pokój malucha: nowe kolekcje dziecięcej marki Yosoy

Najmodniejsze kolory: szary, miętowy, pudrowy róż, subtelne wzory i niepowtarzalny styl. Zobaczcie nowe pomysły do pokoju dziecka kreatywnej polskiej marki.

Kolekcja Wędrówka po lesie powstała z myślą o pokoikach dziewczynek. Wzór, który zdobi abażur lampy i poduszkę, przedstawia spacer dzieci po barwnej, magicznej krainie, w której na różowo zakwitły jabłonie i lata mnóstwo ptaków. Dziewczynka wędrując po lesie, głaszcze sarenkę, rozmawia z króliczkiem i nosi lampion. Chłopcy - jak to chłopcy - ganiają się, łapią motyle, karmią marchewką konika. To niezwykle subtelna historia, bo magiczny las, w którym spotykamy dzieci, skąpany jest w bieli i delikatnym róży.

Kolekcja Odrzutowce i auta dedykowana jest pokoikom chłopięcym. Wzór, będący mo-tywem przewodnim tej serii, stylistyką nawiązuje do dziecięcych kolorowanek - obok czar-nych konturowych rysunków przedstawiających budowle, pojawiają się również akcenty kolorystyczne: zielone i niebieskie auta i odrzutowce. Motyw graficzny tworzy idealną at-mosferę do zabaw chłopięcych - w końcu nawiązuje do samochodowych rajdów i pod-niebnych lotów.

Kolekcje możemy wprowadzić do pokoików w każdym stylu: skandynawskim, klasycznym, shabby chic, prowansalskim, glamour, nowoczesnym, angielskim. Tak, by przestrzenie dziecięce były baśniowe i kreatywne.

Dopełnieniem kolekcji są pościele dostępne w trzech najmodniejszych kolorach: szary, mięta, róż, dekoracyjne poduszki, które możemy zastosować jako ochraniacze do wyłożenia zagłówków kołyski lub łóżeczka niemowlaka oraz lampy o klasycznej toczonej formie, z podstawą wykonaną z naturalnego drewna bukowego, malowanego na satynową biel.

Za wszystkie projekty Yosoy oraz ducha marki odpowiedzialna jest Aleksandra Szelągowska, prywatnie zakochana w Hiszpanii. Nieprzypadkowo więc nazwa firmy pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza: jestem. Yosoy to zespół twórczych ludzi, których pozytywne idee owocują projektami: wykonywanymi z najlepszych materiałów - wyszukiwanych w Ameryce, Polsce, Niemczech, ale powstającymi w krajowych szwalniach i zakładach stolarskich. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH