Jako oświetlenie główne wykorzystano białą lampę w stylu skandynawskim, która uzupełnia nowoczesną aranżację wnętrza. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Jako oświetlenie główne wykorzystano białą lampę w stylu skandynawskim, która uzupełnia nowoczesną aranżację wnętrza. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
26 lis 2014 11:56

Błękitny pokój dziewczynki. Piękne wnętrze z pomysłem

Jeśli myślicie, że pokój kilkuletniej dziewczynki musi być różowy, to jesteście w błędzie. Zobaczcie śliczny wnętrze dla córki w pięknym, błękitnym kolorze.

Dziewczęcy pokój na poddaszu koresponduje z kolorem nieba, widocznego przez okno dachowe, znajdujące się tuż nad kutym łóżkiem dziewczynki. Dla uzyskania efektu optycznego wydłużenia pomieszczenia, na jednej ze ścian namalowano białe, pionowe pasy. One też wyznaczają granice przestrzeni stworzonej do nauki. Wyposażono ją w biurko i wygodne krzesło obrotowe, praktyczny biały regał i półkę ścienną.

Ściany w strefie snu i zabawy udekorowano natomiast naklejkami inspirowanymi morzem. Koniki morskie, kolorowe ryby czy muszelki wprowadzają do pokoju klimat rodem z bajki o Małej Syrence. Łóżko o finezyjnym kształcie oraz różowy dywan podkreślają natomiast dziewczęcy charakter aranżacji.

Projekt: Beata Ignasiak-Wasik.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Aleksandra, 2014-11-29 18:54:26

    Bardzo przytulny. Ja mojej córce pokój pomalowałam na szaro - zagubiony list i jedna ściana jest pastelowa, w kolorze o wdzięcznej nazwie Błogi poranek. Do tego też ma białe meble, łóżko w takiej białej ramie. Jest pięknie i na pewno na długie lata nie będziemy kolorów zmieniać.
  • Gracja, 2014-11-27 14:06:17

    Śliczny, właśnie przymierzam się do remontu pokoju córki, wyrosła już z różu i podejrzewam, że pokój w błękicie bardzo by się jej spodobał, fajnie wyglądają te pasy na ścianie, choć ja widziałam też taki efekt ombre na stronie Śnieżki właśnie w odcieniach błękitu, nie wiem co by było lepsze w dziecięcym pokoju...

POLECAMY W SERWISACH