Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jako oświetlenie główne wykorzystano białą lampę w stylu skandynawskim, która uzupełnia nowoczesną aranżację wnętrza. Fot. Bartosz Jarosz.

Jako oświetlenie główne wykorzystano białą lampę w stylu skandynawskim, która uzupełnia nowoczesną aranżację wnętrza. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 26 lis 2014 11:56 (aktualizacja: 27 lis 2014 08:19)

Błękitny pokój dziewczynki. Piękne wnętrze z pomysłem

Jeśli myślicie, że pokój kilkuletniej dziewczynki musi być różowy, to jesteście w błędzie. Zobaczcie śliczny wnętrze dla córki w pięknym, błękitnym kolorze.

Dziewczęcy pokój na poddaszu koresponduje z kolorem nieba, widocznego przez okno dachowe, znajdujące się tuż nad kutym łóżkiem dziewczynki. Dla uzyskania efektu optycznego wydłużenia pomieszczenia, na jednej ze ścian namalowano białe, pionowe pasy. One też wyznaczają granice przestrzeni stworzonej do nauki. Wyposażono ją w biurko i wygodne krzesło obrotowe, praktyczny biały regał i półkę ścienną.

Ściany w strefie snu i zabawy udekorowano natomiast naklejkami inspirowanymi morzem. Koniki morskie, kolorowe ryby czy muszelki wprowadzają do pokoju klimat rodem z bajki o Małej Syrence. Łóżko o finezyjnym kształcie oraz różowy dywan podkreślają natomiast dziewczęcy charakter aranżacji.

Projekt: Beata Ignasiak-Wasik.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA