Czarno-białe meble sprawiają, że aranżacja wygląda niezwykle gustownie. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Czarno-białe meble sprawiają, że aranżacja wygląda niezwykle gustownie. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
27 sie 2014 13:13

Gustowny pokój nastolatki. Tak go urządzisz

Nowoczesne wnętrze w modnych kolorach z nutką glamouru – taki jest pokój nastolatki zaprojektowany przez arch. Martę Kruk. Może w nim znajdziecie inspirację…?

Urządzenie dość wąskiego pokoju to nie lada wyzwanie. Jednak dzięki wiedzy i pomysłowości architektki mało ustawne pomieszczenie zmieniło się w funkcjonalną, a zarazem ładną przestrzeń dedykowaną młodej kobiecie.

Apetyczne śliwki

Aranżację wnętrza podporządkowano modnemu zestawieniu kolorystycznemu bieli z czernią i fioletem. Pomalowanie ścian na śliwkowo nadało białemu wnętrzu nieco elegancji, a zarazem podkreśliło młodzieńczy charakter aranżacji. W tym samym kolorze są również dekoracje urozmaicające białą ścianę: rama lustra oraz oprawa młodzieżowego obrazu.

Praktyczne ustawienie

Z uwagi na fakt, że pokój nie należy do jasnych pomieszczeń, biurko ustawiono tuż przy oknie. Z czarno-białym meblem koresponduje szafa ustawiono z prawej strony biurka, jak też zasłony w modne wzory. Na uwagę zasługuje również regał, który dzięki oryginalnym, drukowanym frontom jest też nie lada dekoracją pomieszczenia. Namiastkę kobiecego glamouru wprowadza natomiast dekoracyjny żyrandol.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH