W strefie sypialnej pokoju dominuje wiele tonacji różu. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

W strefie sypialnej pokoju dominuje wiele tonacji różu. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
19 marz 2014 05:31

Mieszkać jak gwiazda. Pomysł na pokój dla dziewczynki

Talent muzyczny sprawia, że mała dziewczynka czasem czuje się jak wielka artystka. Dlatego też jej pokój został urządzony jak dla małej gwiazdy. Wyposażony w designerskie fotele, ozdobiony efektowną fototapetą i lampami w stylu glamour.

Dziewczęcy ton aranżacji nadaje spektakularna fototapeta, zdobiąca całą powierzchnię ściany. Różowe serca i pastelowe motyle na tle motywów roślinnych gwarantują dziecku kolorowe sny, lecz także ożywiają jasny wystrój przestronnego pokoju.

Strefę nauki wyznacza biurko, połączone blatem z obszernym regałem, przeznaczonym na książki, zeszyty i szkolne akcesoria, jak również ubrania i zabawki. Jasno różowe fronty korespondują z różem dekoracji ściennej, jak również tapicerką designerskiego fotela wykonanego na zamówienie.

W najjaśniejszej części pokoju, czyli tuż przy dużych oknach, ustawiono białe pianino, na którym mała artystka codziennie szlifuje swój talent. W kąciku muzycznym funkcję klasycznego taboretu pełni krzesło obrotowe nawiązujące formą i kolorystyką do instrumentu. Oryginalny wygląd mebla wzmacnia też gwiazdorski wystrój pokoju artystki.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-19 09:20:22

    na wypasie!

POLECAMY W SERWISACH