Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ścianę przed biurkiem zdobi fototapeta przedstawiająca kolorowe balony. Do nich nawiązuje formą oprawa głównego oświetlenia. Fot. Bartosz Jarosz.

Ścianę przed biurkiem zdobi fototapeta przedstawiająca kolorowe balony. Do nich nawiązuje formą oprawa głównego oświetlenia. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 14 kwi 2014 12:53 (aktualizacja: 16 kwi 2014 08:18)

Młodzieżowo, kolorowo... Oryginalny pokój nastolatki

Kolorowy pokój nastoletniej dziewczyny służy właścicielce do nauki, wypoczynku, jak i towarzyskich spotkań z koleżankami. To miejsce zaaranżowane z pomysłem, które aż kipi pozytywną energią.

Wnętrze, w którym mieszka dziewczyna zostało podzielone ażurową konstrukcją z drewna na dwie strefy: prywatną i gościnną. W tej pierwszej nie mogło zabraknąć łóżka oraz miejsca do nauki. Nowoczesne biurko ustawiono przy oknie, z którego widać piękny ogród. Wpada też przez nie światło słoneczne, dzięki czemu w ciągu dnia blat jest optymalnie oświetlony. Designerskie krzesło obrotowe w oryginalnym, żółtym kolorze efektownie rozwesela strefę pracy.

Przestrzeń wykorzystywana do spotkań towarzyskich, zlokalizowaną bezpośrednio przy drzwiach, wyposażono w kanapę marki Natuzzi oraz designerski taboret, który może pełnić rolę niewielkiego stolika. Funkcję dekoracyjną oraz praktyczną pełni lampa oraz duże lustro w białej oprawie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA